محمد خرمگاه در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل پدیده خراسان اظهار داشت: قبل از هر چیز چهلمین روز درگذشت مرحوم اکبر دارستانی را به خانواده وی تسلیت می‌گویم. ما فردا با تیمی بازی داریم که در نیم‌فصل دوم یکی از بهترین تیم‌ها بوده و از نظر تاکتیکی نیز بسیار قابل‌احترام است.

وی افزود: بازی بسیار سختی پیش‌رو داریم و امیدوارم تمرینات تاکتیکی که در طول هفته مرور کردیم در بازی‌های فردا مورد استفاده‌مان قرار گرفته و بتوانیم یک نتیجه خوب کسب کنیم.

خرمگاه در واکنش به طرح این پرسش که آیا قرار است تیم نفت مربی بدنساز استخدام کند، گفت: در حال حاضر ما به‌دنبال حل مشکلات‌مان هستیم. همین الان که با شما صحبت می‌کنم هنوز در کش و قوس این هستیم که تیم به هتل خواهد رفت یا نه. به‌هر حال شرایط برای ما بسیار سخت است و ما هر روز باید بازیکنان را از نظر روحی و روانی آماده تمرین کنیم.

مربی تیم فوتبال نفت تهران خاطر نشان کرد: واقعاً روزهای سختی را پشت سر می‌گذاریم. قبل از اینکه به اینجا بیایم منصوریان پیغام داد که به شما بگویم که در کنفرانس بعد از بازی حرف‌هایی را خواهد زد که تا به حال نگفته است. همه ما در حالت خفگی به سر می‌بریم، لذا بعد از بازی فردا هر نتیجه‌ای که به‌دست بیاید منصوریان به‌طور کامل اوضاع تیم را شفاف‌سازی می‌کند. نباید این‌طور باشد که ما هر روز دو ساعت و نیم با بازیکنان صحبت کنیم تا مجاب به تمرین شوند.

وی یادآور شد: در اینجا جا دارد از بزرگ‌ترهای تیم تشکر کنم، چرا که اگر کمک آنها نبود بازیکنان خیلی زودتر از اینها در تمرینات حاضر نمی‌شدند. در واقع بزرگ‌ترهای تیم هستند که هر روز بازیکنان را مجاب می‌کنند به تمرین بپردازند و از این بابت خیلی به کادر فنی کمک کردند.

خرمگاه درباره اینکه آیا تیمش به شخص خاصی واگذار خواهد شد یا نه، گفت: ما اصلاً نمی‌دانیم چه کسی می‌خواهد تیم را بخرد و یا اصلاً این اتفاق خواهد افتاد یا نه. ما فقط به‌دنبال این هستیم که مشکلات حل شود. اگر قرار است باشگاه را بفروشند زودتر این کار را انجام دهند، در غیر این‌صورت مشکلات تیم را برطرف کنند.

وی درباره اینکه آیا وزیر نفت از اوضاع تیم مطلع است یا نه، گفت: قطعاً او شرایط تیم را می‌داند.

خرمگاه درباره اظهارنظر جوادی، مدیرکل وزارت نفت مبنی بر اینکه تیم نفت برآیندی برای آنها نداشته است، عنوان کرد: جوادی اخیراً در مصاحبه خود به نوعی جواب خودش را داد است. او گفته است که فوتبالی نیست. من از او می‌پرسم اگر فوتبالی نیست چرا مسئولیت مستقیم تیم نفت را قبول کرده است؟ او اگر فوتبالی نیست، بهتر است برود و کسی دیگری بیاید. اینکه می‌گویند تیم نفت برآیندی نداشته در شأن تیم ما نیست، آنهم تیمی که در بین هشت تیم برتر آسیا قرار گرفت و در سه جام نیز مدعی بود و در دو جام روز آخر نتوانست قهرمانی شود.

وی درباره اینکه گفته می‌شود حسین هدایتی قرار است امتیاز تیم نفت را بخرد، عنوان کرد: در هر صورت اگر قرار است باشگاه به فروش برسد هر چه زودتر تکلیف را مشخص کنند. به هر حال اگر هدایتی بیاید او یک آدم فوتبالی است و فوتبالی حرف خواهد زد.