دیدار استقلال خوزستان و استقلال تهران حساس‌ترین بازی هفته بیست و چهارم لیگ برتر است. قبل از آغاز بازی و پس از به صدا درآمدن سوت بازی مسابقه با حواشی همراه بود.

* بعد از اینکه پرسپولیس گل دوم را از سیاه‌جامگان دریافت کرد تماشاگران استقلال سر از پا نمی‌شناختند و خوشحالی کردند. این خوشحالی اما زیاد دوام نداشت و پرسپولیس حریف خود را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد.

* مهدی رحمتی پس از اینکه متوجه شد هواداران استقلال بابت گل خودن پرسپولیس از سیاه‌جامگان خوشحال هستند، ابراز خوشحالی کرد و از کنار زمین به همبازیانش گفت «بچه‌ها پرسپولیس گل خورد.»

* زمانی که پرسپولیس گل‌های دوم و سوم را وارد دروازه سیاه‌جامگان کرد استقلالی‌ها همچنان در زمین مشغول گرم کردن بودند و از سوی اطرافیان در جریان نتیجه پایانی دیدار رقیب خود قرار گرفتند.

* وقتی هواداران قصد داشتند در جایگاه ورزشگاه مستقر شوند، ماموران انتظامی این اجازه را به آنها ندادند چرا که اعتقاد داشتند آنها برای نشستن روی این قسمت بلیت ویژه داشته باشند.

* هواداران فولاد و استقلال خوزستان متحد شده و قسمت روبه‌روی جایگاه را به تصرف خود درآوردند.

* با آغاز مسابقه تعداد تماشاگران به 12 هزار نفر رسید و همچنان بر تعداد آنها افزوده می‌شود.

* هواداران استقلال خوزستان بنری از دو بازیکن این تیم به نام‌های محمد طیبی و امید سینک را در دست دارند.

* عکاسان و خبرنگاران زیادی از تهران برای پوشش این مسابقه به اهواز آمدند.

* بنر بزرگی از شهدای مدافع حرم استان خوزستان پشت نیمکت داوران نقش بسته شده بود که پس از آغاز بازی جمع شد.

* بازیکنان دو تیم با چفیه وارد زمین شدند و قبل از ورود میدان چفیه‌های خود را به مامورانی که کنار عکس شهدای مدافع حرم بودند تقدیم کردند.

* مربیان دو تیم قبل از آغاز بازی خوش و بش بسیار گرمی با هم داشتند.