خبرگزاری تسنیم: انتقال مهاجم ایتالیایی تیم فوتبال میلان به جالوروسی قطعی است و او تا یکی دو روز آینده به طور رسمی به جمع بازیکنان اسپالتی ملحق می‌شود.

آدریانو گالیانی، نایب رئیس باشگاه میلان اعلام کرد که انتقال استفان الشعراوی به رم قطعی است و طی امروز و فردا سیر اداری انتقال این مهاجم ایتالیایی به جالوروسی تکمیل می‌شود.

الشعراوی با اتمام مدت حضور قرضی‌اش در موناکو در ابتدای ماه ژانویه به ایتالیا بازگشت و ظاهراً تیم فوتبال رم خواهان جذب وی است، به‌خصوص که اخباری مبنی بر جدا شدن ژروینیو، مهاجم ساحل عاجی این تیم از قرمزپوشان پایتخت ایتالیا شنیده می‌شود.

گالیانی گفت: پیوستن الشعراوی به رم قطعی است، اما باید دید که می‌توانیم مراحل انتقال او را ظرف امروز (دوشنبه) نهایی کنیم یا نه.

مدیر اجرایی باشگاه میلان در ادامه در پاسخ به سؤال دیگر درباره اینکه آیا تیمش برنامه دیگری هم برای بازار نقل‌و‌انتقالات ژانویه دارد، اظهار داشت: لئونل وانجیونی (هافبک دفاعی تیم ریورپلاته) را می‌خواهیم اما مسئولان تیم او هنوز پاسخی نداده‌اند. فکر کنم برای خرید او باید تا ماه جولای صبر کنیم. انور القاضی(مهاجم آژاکس)؟ خیر. لوئیز آدریانو در حال بازگشت است و ما بیش از اندازه مهاجم داریم. آنتونیو نوچرینو هم دارد از جمع ما جدا می‌شود و امیدواریم که پیشنهادی از MLS‌دریافت کند.