به نقل از اسکای اسپورت، آرسنال در دور سوم جام حذفی انگلیس در حالی که برابر ساندرلند با یک گل عقب بود، در نهایت موفق شد با نتیجه سه بر یک بازی را به سود خود به پایان برساند تا نشان دهد در فصل جاری هم یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی در جام حذفی به شمار می آید.

آرسن ونگر در نشست خبری بعد از بازی گفت: این بازی یک آزمون خوب بود و خوشبختانه واکنش خوبی هم نشان دادیم و توانستیم یک گل عقب افتادگی را با زدن سه گل جبران کنیم. یک مربی همواره احساس نگرانی می کند و این به خاطر شغل و حرفه ای است که دارد.

ونگر در ادامه سخنانش به ستایش از هکتور بلرین، مدافع راست اسپانیایی تیمش پرداخت و گفت: بلرین تنها 20 سال دارد اما بسیار باتجربه و پخته بازی می کند. او پیشرفت چشمگیری داشته است و یک پاس گل هم در این دیدار داشت. هر بار که این بازیکن جوان صاحب توپ می شد، احساس می کردم آرسنال می تواند به گل برسد. او شب خوبی را پشت سر گذاشت و از عملکردش کاملا رضایت دارم.

سرمربی توپچی ها در پایان سخنانش هم گفت: آرسنال با پیروزی در این دیدار به دست آورد، نشان داد تیمی جنگنده است و ناامید نمی شود. باید به بازی‌های خوبمان ادامه دهیم چرا که روزهای سختی در انتظار ماست.

شاگردان ونگر در لیگ برتر انگلیس هم در صدر جدول رده بندی جای دارند و از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی به شمار می روند. آنها در هفته بیست و یکم کار سختی پیش رو دارند و باید در آنفیلد به مصاف لیورپول بروند.