توفیق امیری در ارتباط با سرقت از خانه کرار اظهار داشت: خانه کرار در آپارتمانی واقع شده است که نگهبان بیست و چهار ساعته دارد و نگهبان دیده است که چه کسانی برای ورود به خانه اش به ساختمان وارد و از آن خارج شده اند از این رو می توان با پیگیری های قضایی افرادی که این کار را انجام داده اند را مشخص و آنها را تحویل قانون داد.

وی افزود: ورود به خانه بدون اجازه مقام قضایی عملی مجرمانه محسوب می شود و علاوه بر آن به سرقت رفتن اموال از خانه عمل مجرمانه ای دیگر. از این رو موکل بنده در این باره به من اختیار تام تفویض کرده تا در غیابش از طریق قانونی برای روشن شدن این پرونده اقدامات لازم را صورت داده و با طرح دعوا در دادسرا از طریق مقامات قضایی اقدام کنم.

این وکیل پایه یک دادگستری همچنین اضافه کرد: متأسفانه قفل در خانه ای که در تحویل موکل بنده بوده شکسته شده است و ما با ارائه شکایت به مقامات قضایی می توانیم این موضوع را به طور جد پیگیری کنیم. ضمن اینکه موکل من تبعه خارجی محسوب می شود و از این نظر شرایط به طور کلی متفاوت هم خواهد بود. با این همه و با توجه به اینکه هنوز اقدامی برای شکایت از افرادی که به منزل کرار وارد شده اند صورت نگرفته از سارقان می خواهیم که اموال به سرقت برده شده را به ما بازگردانند.

امیری اضافه کرد: ما به همین منظور تا روز شنبه هفته آینده صبر خواهیم کرد و پس از آن از طریق قانونی شکایت خود را در قبال این اقدام مجرمانه انجام خواهیم داد.

وی همچنین در این باره که کرار چه مدرکی دارد تا ثابت کند چه وسایلی در خانه اش بوده توضیح داد: به زودی مستندات موکل بنده به دست من خواهد رسید تا در صورت لزوم آنها را به مقامات قضایی ارائه دهیم. ضمن اینکه به گفته موکل مقادیری وجوه نقد از جمله دلار، پول ایران و طلا و زیور آلات همسرش به اضافه وسایلی که در خانه اش وجود داشته از منزلش به سرقت رفته است.