به نقل از روزنامه مترو انگلیس، دیگو کاستا در نخستین فصل حضورش در رقابت های لیگ برتر انگلیس عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد و توانست با گلزنی های خود زمینه را برای قهرمانی آبی پوشان لندنی در لیگ جزیره فراهم کند.

اما این بازیکن برزیلی تبار در فصل جاری عملکرد خوبی در چلسی نداشت. او روزهای تلخی را در لیگ جزیره سپری می کند. از درگیری با بازیکنان حریف و محروم شدن تا اختلاف با ژوزه مورینیو باعثشده تا روزهای سخت و کابوس واری برای این بازیکن رقم بخورد.

روزنامه‌های انگلیسی از احتمال بازگشت کاستا به رقابت های لیگا و پیوستن به تیم سابقش اتلتیکو مادرید سخن به میان می آورند.

روزنامه مترو انگلیس اعلام کرد که گاس هیدینگ، سرمربی جدید چلسی اعتقادی به کاستا ندارد و از سران این باشگاه لندنی خواسته تا او را به اتلتیکو مادرید بفروشند.

این روزنامه تاکید کرد که چلسی به این راحتی دست بردار ستاره گران قیمت خود نخواهد شد بلکه می خواهد که او را با جکسون مارتینس مهاجم کلمبیابی اتلتیکو مادرید معاوضه کند و بعید به نظر می‌رسد که این باشگاه اسپانیایی با چنین معاوضه‌ای مخالفت کند.

مارتینس در پورتو خوش درخشید. او پیشنهادهای زیادی داشت و در نهایت ترجیح داد که اتلتیکو مادرید را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کند اما در این تیم عملکرد خوبی از خود نشان نداده است و الان نیمکت نشین شده است. با توجه به درخشش کاستا در اتلتیکو مادرید این احتمال بسیار زیاد است که سیمئونه با معاوضه او به مارتینس موافقت کند. این انتقال به سود هر دو باشگاه خواهد بود.