به نقل از روزنامه الرای قطر، العربی در هفته چهاردهم لیگ ستارگان قطر در ورزشگاه خانگی الخور به میدان رفت و با یک گل تن به شکست داد تا شرایط برای جیان فرانکو زولا، سرمربی این تیم سخت شود.

العربی دومین شکست پیاپی خود را تجربه کرد. این تیم هفته قبل هم برابر السیلیه تن به شکست داده بود و جالب این که اشکان دژاگه در هر دو دیدار نتوانست برای تیمش به میدان برود و این نشان می‌دهد که این بازیکن ایرانی در ترکیب العربی بسیار تاثیر گذار است و این موضوع را هم مدیر بخش فوتبال این باشگاه قطری تایید کرد.

علی السلیطی، رئیس بخش فوتبال باشگاه العربی قطر بعد از شکست این تیم برابر الوکره درباره این سوال که غیبت دژاگه در نتایج بد تیمش تاثیر گذار بوده یا خیر؟ گفت: بله! تاثیر گذار بوده است. دژاگه بازیکن بزرگی است و غیبت او تاثیر زیادی روی عملکرد تیم ما داشته است، اما ما یک تیم بزرگ هستیم و باید بتوانیم در صورت غیبت یک بازیکن خود جانشینی شایسته برای او پیدا کنیم. هنوز تا پایان لیگ بازی های زیادی باقی مانده است و باید نهایت تلاش خود را به کار گیریم تا جانشینی شایسته برای او پیدا کنیم.

جیان فرانکو زولا، سرمربی العربی نیز در نشست خبری بعد از بازی غیبت دژاگه را تاثیر گذار در شکست تیمش عنوان کرده بود، این نشان می دهد که این بازیکن ایرانی تا چه اندازه برای العربی تاثیر گذار بوده است.

دژآگه یکی از بهترین لژیونرهای ایرانی در فصل جاری لیگ ستارگان قطر بوده است. او بازی های خوبی را برای العربی به نمایش گذاشته است. با این حال خبرهای زیادی درباره جدایی او از این تیم به گوش می‌رسد و به نظر می‌رسد که قطری ها می‌خواهند بازیکنان ایرانی را از تیم های خود بیرون کنند.