آلبوم رسمی یک دروازبان لیگ برتر مجوز گرفت و به زودی روانه‌ی بازار موسیقی کشور خواهد شد.

علی شمس الهی که سابقه‌ی حضور در لیگ برتر به عنوان دروازه‌بان در تیم‌های پاس همدان، داماش گیلان، تراکتورسازی تبریز و… را در کارنامه‌اش دارد و در حال حاضر به دلیل مصدومیت چند صباحی‌ست که از میادین فوتبال دور است، آلبوم رسمی خود را پس از اخذ همه مجوزهای لازم روانه‌ی بازار موسیقی کشور می‌کند.

این خواننده درباره‌ی ورودش به عرصه هنر و موسیقی گفت: از کودکی به موسیقی و خواندن علاقه‌ی زیادی داشتم و در کنار فوتبال همیشه موسیقی و هنر را نیز دنبال می‌کردم. سال ۸۸ در تراکتورسازی بودم و آلبومی که با یک تهیه‌کننده‌ی موسیقی از مدت‌ها پیش قرارداد بسته بودم، به دلیل برخی حواشی و اتفاقات ناخوشایند در ضعیف‌ترین حالت ممکن و کمترین کیفیت به یک باره وارد بازار شد. آن آلبوم به نام «پرواز» در بازار منتشر و همین باعثشد من به شدت در این باره سرخورده شوم و چند سالی سمت موسیقی نیایم.

شمس الهی در ادامه افزود: دوست خوبم که یکی از مربی‌هایم نیز بود به من انرژی و انگیزه داد تا سمت موسیقی و هنر بیایم. در سال ۹۰ که در سایپا بودم، این دوست خوب که «نیما نکیسا» بود، باعثشد، موسیقی را به شکل جدی‌تری دنبال کنم. ایشان به هر حال در حوزه‌ی موسیقی و هنر تجربه داشتند و خیلی به من کمک کردند که بتوانم در این حوزه به خودباوری برسم. همین باعثشد تصمیم برای انتشار آلبوم جدی‌تر و حالا آلبومم در آستانه انتشار قرار دارد.