نتایج متوسط منچستریونایتد در فصل جاری و به خصوص شکل بازی کسل کننده این تیم با هدایت فان خال، اعتراض کارشناسان و نیز هواداران منچستریونایتد را موجب شده است.

روز گذشته سرانجام ژوزه مورینیو پس از تحمل ۹ شکست با چلسی و قرار گرفتن این تیم در رده شانزدهم، از کار برکنار شد و حال از او به عنوان یکی از گزینه های مربیگری در یونایتد نام برده می شود. شایعات حاکی از آن هستند که بازیکنان منچستر یونایتد نیز با فان خال یکدل و همراه نیستند و از شیوه های مربیگری او رضایت ندارند.

فان خال در نشست خبری امروز خود در همین رابطه گفت: " احمقانه است. من در میان بازیکنانم چنین چیزی ندیده ام. رختکن تیم متحد و همسو با برنامه های من است. ما مجموعه قدرتمندی هستیم. البته که باید پیروزی های بیشتری به دست بیاوریم و این را هم من و هم بازیکنانم به خوبی می دانیم. واضح است که اگر منچستریونایتد هم شکست های زیادی نصیبش بشود، دنیا برای من هم به پایان خواهد رسید و ممکن است من نیز اخراج شوم. "

فان خال در مورد اخراج مورینیو گفت: " از شنیدن این خبر شوکه شدم. اصلا انتظارش را نداشتم. مورینیو مربی فوق العاده ای است و رکوردهای بی نظیری در دنیای فوتبال به نام خود ثبت کرده اما فوتبال همین است و بارها گفته ام که این نتایج هستند که بیش از هر چیزی دارای اهمیت هستند. "