بعد از ابراز تمایل علیرضا بیرانوند به حضور در پرسپولیس و با توجه به این نکته که علیرضا منصوریان به مدیران نفت گفته بود دیگر به بیرانوند به چشم گلر اول نگاه نمی کند، به نظر می رسید دروازه بان مغضوب منصوریان به صورت قرضی از نفت به پرسپولیس برود اما باشگاه نفت خصوصی به بیرانوند اعلام کرد مخالف جدایی اوست. نفتی ها به بیرانوند گفته اند اصلا به رفتن فکر نکند چون نیم فصل دوم برای نفت بازی می کند!

پرسپولیسی ها هم حالا دنبال یک دروازه بان جدید هستند. اگر چه آندره پانادیچ به سوشا مکانی اعتقاد دارد اما به دلیل حاشیه های فراوان و غیبت در بخش اعظم بازی های فصل، برانکو اعتمادش به مکانی را از دست داده و به مربی دروازه بانان پرسپولیس گفته سوشا نوسان دارد، تعادل ندارد و بهتر است یک دروازه بان مطمئن جذب شود.

از سوی دیگر پرسپولیسی ها می خواهند مرتضی قدیمی پور جوان را نگه دارند و جای ایمان صادقی که در لیست مازاد قرار دارد، یک گلر بگیرند.

گفته می شود پس از اینکه مذاکرات با وحید طالب لو در ابتدای فصل به نتیجه نرسید، برانکو هنوز هم علاقه مند به جذب این بازیکن است. ولی بعید است دروازه بان باتجربه استقلال حاضر شود به تیم رقیب برود.

گویا محسن فروزان هم مدنظر برانکو قرار دارد و معلوم نیست این دروازه بان سابق استقلال که با فرهاد کاظمی اختلاف پیدا کرد، از سیاه جامگان جدا شد و حالا بدون تیم مانده، به پرسپولیس می رود یا نه؟!