مهدی بدرلو در مورد شکست ۲ بر صفر فولاد خوزستان مقابل استقلال گفت: مثل مسابقات قبلی ما بد بازی نکردیم در این مسابقه روی تیم و میدان مسلط بودیم اما متأسفانه گل اول را دریافت کردیم. هفته‌های قبل روی اشتباهات فردی گل می‌خوردیم اما دیروز روی غافلگیری گل خوردیم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود یک بازیکن استقلال در نیمه اول اخراج نشده و گل دوم این تیم روی خطا به ثمر رسیده است، تصریح کرد: صحنه اول را کامل ندیدم اما در مورد خطا روی ساسان انصاری باید بگویم بازیکنان ما می‌گفتند روی این بازیکن خطا گرفته نشده است البته من در مورد داوری صحبت نمی‌کنم اما این طور که به نظر می‌رسد داور در آن صحنه خطا نگرفته است.

هافبک فولاد در رابطه با اینکه به نظر می‌رسد بازیکنان این تیم عادت به باختن کرده‌اند، اظهار داشت: نمی‌توانیم به صراحت این مسئله را بیان کنیم و فکر نمی‌ کنم این طور باشد اما نمی‌دانم چه انرژی منفی روی تیم ما وجود دارد که اجازه نمی‌دهد بعد از گل خوردن همان کیفیت قبل از گل را داشته باشیم. روند ما قبل از خوردن گل و بعد از خوردن گل متفاوت است. پس از گل خوردن احساسی بازی می‌کنیم و دیگر آن تسلط را روی حریف نداریم متأسفانه گاهی اوقات هم گل‌های بدی دریافت می‌کنیم. فکر می‌کنم به زودی فولاد به روند خوبی برسد و این نتایج ضعیف دیگر تکرار نشود.

بدرلو در رابطه با ناراحتی هواداران فولاد خوزستان در پایان مسابقه و اعتراضاتی که آنها انجام دادند گفت: هواداران حق دارند از ما ناراحت باشند فولاد تیم بزرگی است و آنها انتظار این نتایج را نداشتند به همین خاطر ابراز نارضایتی می‌کنند آنها همیشه در گرما از تیم حمایت می‌کنند و قول می‌دهند که هواداران به زودی شاهد نتایج خوب فولاد هم خواهند بود.

وی در پایان در مورد اینکه آیا فولاد در لیگ برتر می‌ماند اظهار داشت: شک نکنید فولاد در لیگ می‌ماند و هیچ وقت فولاد به دسته پایین‌تر سقوط نخواهد کرد ما کیفیت لازم را داریم و با پایان رسیدن بدشانسی‌ها نتایج خوب لیگ شروع می‌شود.