دور چهارم از بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۵ روسیه، بامداد امروز(چهارشنبه) با برگزاری سه دیدار به پایان رسید که در مهمترین آنها تیم ملی برزیل در خانه با نتیجه ۳ بر صفر از سد پرو گذشت.

در این دیدار داگلاس کاستا ۲۲، رناتو آگوستو ۵۷ و فیلیپه لوئیز در دقیقه ۷۷ برای سلسائو گلزنی کردند تا این تیم ۷ امتیازی شود و به رده سوم جدول منطقه آمریکای لاتین صعود کند.

در دیگر بازی بامداد امروز اروگوئه با نتیجه ۳ بر صفر بر شیلی، قهرمان کوپا آمه‌ریکای ۲۰۱۵ غلبه کرد. دیه‌گودین ۲۳، آلوارو پریرا ۶۱ و مارتین کاسرس در دقیقه ۶۵ گل‌های این بازی را برای تیم تحت هدایت اسکار تابارس به ثمر رساندند. خورخه والدیویا در دقیقه ۹۰ از شیلی اخراج شد. اروگوئه با این برد ۹ امتیازی شد و به رده دوم صعود کرد.

پاراگوئه با نتیجه ۲ بر یک بر بولیوی غلبه کرد. داریو لسکانو ۶۲ و لوکاس باریوس ۶۵ برای پاراگوئه و یاسمانی دوک ۶۰ برای بولیوی گلزنی کردند. پاراگوئه از دقیقه ۸۶ بازی با اخراج پابلو آگیلار ۱۰ نفره به کارش ادامه داد.

در پایان دور چهارم بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در آمریکای جنوبی، جدول رده‌بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

۱ - اکواردو ۱۲ امتیاز
۲ - اروگوئه ۹ امتیاز
۳ - برزیل ۷ امتیاز(تفاضل گل ۳ +)
۴ - پاراگوئه ۷ امتیاز(تفاضل گل ۱ +)
۵ - شیلی ۷ امتیاز(تفاضل گل صفر)
۶ - آرژانتین ۵ امتیاز
۷ - کلمبیا ۴ امتیاز
۸ - بولیوی ۳ امتیاز(تفاضل گل ۳ -)
۹ - پرو ۳ امتیاز(تفاضل گل ۵ -)
۱۰ - ونزوئلا بدون امتیاز