بحثحضور محرم نویدکیا در این روزها به بحثروز باشگاه سپاهان تبدیل شده است. کاپیتان محبوب سپاهان از چند روز پیش در تمرینات این تیم شرکت کرد تا همه بر این گمان باشند که مشکلات این تیم به زودی حل خواهد شد اما این اتفاق نیفتاد.

نویدکیا در پایان بازی تیمش برابر سیاه جامگان روبروی خبرنگاران قرار گرفت و گفت که تقریبا با همه در باشگاه سپاهان مشکل دارد و اگر به تمرینات این تیم برگشته فقط به خاطر هواداران این تیم است. شاید بازگشت نویدکیا به سپاهان خبر خوشحال کننده‌ای باشد اما اختلافش با فرکی و کادرفنی باعثمی‌شود تا فشار روی حسین فرکی بیشتر شود. این چیزی است که مسئولان سپاهان به خوبی از آن آگاه هستند ولی همچنان خودش دوست ندارد بگوید که دقیقا چه چیزی اینقدر ناراحتش کرده است که حدود ۳ ماه حاضر نشد در تمرینات تیمش شرکت کند.

اصغر باقریان مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد دلیل ناراحتی نویدکیا می‌گوید: ما دیگر بنا نداریم در مورد محرم نویدکیا صحبت کنیم. خبر خوب برای ما این است که محرم به تیم ما برگشته است و ما هم می‌خواهیم به بهترین شکل از وجود ایشان استفاده کنیم. حضور او یک وزنه روحی برای ما محسوب می‌شود و ما قصد داریم فقط از وجود ایشان استفاده کنیم.

باقریان در مورد دلیل ناراحتی محرم می‌گوید: واقعا نمی‌دانیم چرا کاپیتان ما اینقدر ناراحت است. خودش هم تاحالا حرفی به ما نزده است که ما بدانیم دقیقا ماجرا از چه قرار است. محرم در مصاحبه‌ای هم که انجام داده در مورد دلیل ناراحتی‌اش حرفی نزده است و ترجیح داده این ماجرا را در دلش نگه دارد. ما هم به تصمیمش احترام می‌گذاریم ولی هر زمان که بخواهد می‌توانیم با او جلسه گذاشته و مشکلات را حل کنیم.

اما ماجرای بعدی سپاهان در مورد اختلاف نظری است که بین محرم نویدکیا و حسین فرکی وجود دارد. اتفاقی که می‌تواند در طول فصل سپاهان را با مسائل جدی روبرو کند. البته مدیرعامل سپاهان این موضوع را قبول ندارد: من با صحبت شما موافق نیستم. اختلاف نظر می‌تواند در درون یک خانواده وجود داشته باشد اما در صورتی که طرفین به موفقیت تیم‌شان فکر کنند هیچ اتفاقی نمی‌افتد. هم آقای فرکی بسیار با تجربه هستند و هم آقای نویدکیا و من مطمئن هستم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. در این موضوع شک ندارم و سپاهان با قدرت به کارش ادامه خواهد داد.

اما باقریان در مورد این که گفته می‌شود باشگاه از عملکرد حسین فرکی در این چند هفته اصلا راضی نیست هم گفت: هرگز چنین چیزی صحت ندارد و من این موضوع را تکذیب می کنم. ما کاملا از نتایج آقای فرکی راضی هستیم و هیچ اولتیماتومی هم در کار نیست. آقای فرکی با قدرت به کارشان ادامه خواهند داد.