حسین بادامکی با اشاره به بازی روز چهارشنبه تیمش مقابل استقلال اهواز اظهار کرد: بعد از بازی با استقلال تهران چند جلسه تمرینی را پشت سر گذاشتیم تا بتوانیم در اهواز به پیروزی برسیم.

وی ادامه داد: در بازی با استقلال تهران حقمان فقط پیروزی بود اما به هر حال شرایطی ایجاد شد که ۳ امتیاز از دستمان پرید اما دیگر به آن بازی فکر نمی‌کنیم و همه توانمان را برای شکست استقلال اهواز به کار خواهیم گرفت.

بادامکی همچنین اظهار کرد: تیم استقلال اهواز شاید شرایط خوبی در جدول نداشته باشد اما به این مسایل کاری نداریم و تمرکزمان را روی پیروزی این تیم گذاشته‌ایم. به هر حال هر بازی شرایط خاص خودش را دارد ولی ما نباید در باد بازی خوبمان مقابل استقلال تهران بخوابیم.

کاپیتان تیم پدیده خراسان افزود: البته تمام بازی‌هایی که ما در لیگ انجام دادیم خوب بوده است ولی بازی با استقلال شرایط کمی بهتر بود و حالا در بازی با استقلال اهواز آن نتیجه تساوی در بازی قبلمان را هم جبران خواهیم کرد فقط نباید مغرور شویم.

وی ادامه داد: تیم ما در حال حاضر شرایط خوبی را دارد و از هواداران تیم نیز ممنون هستم که مثل همیشه در بازی با استقلال تهران ما را حمایت کردند و این قول را می‌دهیم که با تلاش و تمام توانمان در بازی با استقلال اهواز حاضر شویم و بتوانیم ۳ امتیاز این مسابقه را به دست آوریم تا هوادارانمان را نیز بیشتر خوشحال کنیم.