ملت ایران: علی اکبر طاهری در خصوص برگزاری مراسم هفتمین روز درگذشت هادی نوروزی در روستای کپورچال بابل گفت:

خوشحالم که مراسم هادی نوروزی به بهترین شکل ممکن برگزار شد تا یاد و خاطره کاپیتان پرسپولیس همیشه زنده باشد. باز هم باید به خانواده او بابت این غم بزرگ تسلیت بگوییم.

وی در خصوص وضعیت پرداخت مطالبات هادی نوروزی عنوان کرد:

از زمانی که این اتفاق افتاد باشگاه پرسپولیس درگیر مراسم تدفین و تشییع نوروزی بود اما همه ما می‌دانیم که اولویت باشگاه پرداخت مطالبات نوروزی به خانواده‌اش است چون ما معتقدیم فرزندان نوروزی و خانواده او جزو خانواده پرسپولیس هستند، به همین دلیل قرار بر این شد «هانی نوروزی» فرزند هادی عضو باشگاه پرسپولیس شود تا بتوانیم قرارداد همکاری را امضا کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا امکان دارد قرارداد هادی نوروزی به مدت یک فصل دیگر با باشگاه پرسپولیس تمدید شود عنوان کرد:

این پیشنهاد باشگاه و اعضای هیئت مدیره است که این کار را انجام دهیم و مراحل قانونی کار را هم در حال انجام دادن است.

طاهری که با برنامه ورزش و مردم صحبت می‌کرد، درباره نوع همکاری باشگاه پرسپولیس با شرکت همراه اول به عنوان اسپانسر سرخپوشان گفت:

مدل همکاری ما با این شرکت بحثاستفاده مشترک از فضای تبلیغاتی پرسپولیس در فضای مجازی و فروش پتانسیل تبلیغاتی برای درآمدزایی است. قرار است فعالیت‌های دیگری هم با این شرکت انجام دهیم تا با همکاری متقابل بتوانیم درآمدزایی کنیم. قراردادی که ما با این شرکت امضا کردیم در فضای حقوقی است و قطعاً باید هر کسی که بعد از ما روی کار می‌آید این قرارداد را اجرا کند چون قرارداد به شکل حقوقی بسته شده است.

طاهری در خصوص اینکه شنیده می‌شود شرکت همکار باشگاه پرسپولیس قرار است در ۴ سال ۴۵ میلیارد تومان به این باشگاه پول بدهد، گفت:

این عدد درست نیست اما ما اگر خوب بتوانیم برنامه ریزی کنیم می‌توانیم بیشتر از این درآمدزایی کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پایان درباره عملکرد پرسپولیس تا اینجای مسابقات لیگ برتر، گفت:

در این خصوص باید کارشناسان امر نظر بدهند اما همه اذعان دارند که جایگاه پرسپولیس و نتایجی که گرفته به هر دلیلی در خور نام بزرگ پرسپولیس نبوده است. انشاءالله پرسپولیس می‌تواند به روزهای خوبش بازگردد. ما هم از هواداران درخواست داریم بعد از اتفاق تلخی که برای نوروزی افتاد با حضور گسترده خود از تیم حمایت کنند تا بتوانیم با کسب نتایج مطلوب تسلی خاطر خانواده نوروزی باشیم.