رحمان احمدی درباره بیانه محرم نویدکیا اظهار کرد: محرم بازیکن بزرگی است و سال‌های سال برای تیم ما زحمت کشیده. در چند رسانه متخلف عنوان شد که محرم از فوتبال خداحافظی کرده در صورتی که صحت نداشت و او فعلا می‌خواهد سکوت کند. نویدکیا مهره تاثیرگذاری برای سپاهان است و انشاءالله با صحبت‌هایی که انجام می‌شود، سوء‌تفاهم‌ها برطرف می‌شود و او به تیم باز می‌گردد.

او اضافه کرد: تمامی اعضای باشگاه خواهان بازگشت محرم هستند. حسین فرکی کماکان جای او را در لیست خالی نگه داشته است تا به تیم بازگردد. به نوعی نویدکیا اسطوره سپاهان و اصفهان محسوب می‌شود.

دروازه‌بان سپاهان در واکنش به اعتراض عده‌ای از تماشاگران به این تیم خاطرنشان کرد: این افراد هوادار سپاهان نیستند. هوادار واقعی کسانی هستند که در سرما و گرما پشتیبان تیمشان هستند. این در حالی است که ما رتبه دوم جدول را هم در اختیار داریم. هوادارنماها از دقیقه ۶۰ شروع به اعتراض علیه ما کردند. تعداد معدودی که به جز ضربه زدن به تیم مقصود دیگری ندارند. هواداران واقعی سپاهان این افراد را می‌شناسند.

احمدی با بیان این که معترضان به این تیم محرم نویدکیا را بهانه می‌کنند، افزود: مطمئنم اگر محرم به تیم بازگردد، آنها چیز دیگری را پیش می‌کشند. آنها به دنبال این هستند که اعصاب ما را به هم بریزند و تمرکز را از ما دور کنند. قطعا نویدکیا هم به تیم اضافه خواهد شد.

او درگذشت هادی نورورزی را شوک بزرگ به ورزش ایران دانست و ادامه داد: درگذشت او برای ما باورنکردنی بود. شاید تقدیر این بود که نوروزی در جوانی از میان ما برود. امیدوارم خدا به خانواده او، همسرش و پدر و مادرش صبر بدهد.

گلر سپاهان درباره برنامه تیمش در تعطیلات هم گفت: تمرینات را دنبال می‌کنیم و همه بازیکنان با روحیه هستند. روز چهارشنبه هم با پدیده مشهد دیداری را در اصفهان برگزار می‌کنیم.