سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با نتایج ضعیف این تیم در این فصل گفت: ما در تمام بازی ها از حریفان خود برتر ظاهر شدیم اما این فوتبال است و نتیجه فوتبال را نمی توان پیش بینی کرد.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از مسابقه تیم های تراکتورسازی و پرسپولیس با بیان اینکه فردا یک بازی بزرگ با تیمی بزرگ داریم، افزود: این دو تیم در کنار استقلال و سپاهان، تیم های بزرگ فوتبال ایران هستند.

وی با اشاره به اینکه تراکتور در پنج سال اخیر نتایج خیلی درخشانی در برابر پرسپولیس کسب کرده است، یادآور شد: سال گذشته نیز در دیداری دراماتیک قهرمانی را از دست داد.

برانکو با بیان اینکه امسال تراکتورسازی نسبت به سال قبل تیم بهتری است، گفت: هر دو تیم به دنبال کسب نتیجه هستند، اما متاسفانه هیچ یک از ما آن طور که انتظار می رفت لیگ را شروع نکرده ایم و فکر می کنیم با حضور انبوه هواداران دو تیم شاهد یک بازی خوب خواهیم بود.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به مصدوم بودن حیدریه و سه کارته بودن بابک حاتمی، گفت: کفشگری و هادی نوروزی نیز مصدوم هستند.

وی در عین حال گفت: این مشکلات تغییری در اراده و تلاش ما برای برد بازی فردا ایجاد نمی کند.
سرمربی پرسپولیس در این باره که آیا باخت از تراکتور به منزله آخرین بازی او در پرسپولیس است، گفت: به هر حال فوتبال است و ممکن است هر نتیجه ای رخ دهد، اما همواره نگاه من مثبت است.

وی با اشاره به اینکه سه بازی اخیر تراکتورسازی و حتی بازی سال گذشته این تیم را هم آنالیز کرده است، گفت: فلسفه بازی تونی برایم نا آشنا نیست، اما در هر حال نتیجه نهایی را بازیکنان در زمین مشخص می کنند.

برانکو درباره برنامه پرسپولیس در این مسابقه و این که آیا شیوه ای انتحاری را برای کسب برد در این مسابقه دنبال می کند یا روشی دفاعی، گفت: ما قبل از هر چیزی شاهد یک بازی زیبا خواهیم بود زیرا دو تیم بزرگ با هم بازی دارند، تیم هایی که زیبا بازی کرده اند اما نتیجه نگرفته اند و هر دو تیم به دنبال کسب نتیجه هستند.

سرمربی پرسپولیس در رابطه با پیش بینی خود از جایگاه این فصل پرسپولیس، گفت: من بسیار خوشبین هستم و دلیل آن هم جدیت بازیکنان است.

برانکو اظهار کرد: طبیعی است که پرسپولیس مثل شهرهای دیگر در تبریز طرفدار ندارند چون تبریزی ها تیمی بزرگ چون تراکتورسازی را دارند، اما انتظار داریم که استادیوم پر شود.

وی افزود: هیچ چیزی لذتبخش تر از این نیست که بازی فوتبال را در استادیومی پر از تماشاگر انجام دهیم، در چنین فضایی بازی کردن، افتخاری برای هر کس و هر تیمی است.