ملت ایران: محمد انصاری در خصوص دیدار تیم‌های پرسپولیس و ملوان در جام حذفی که با برد پرسپولیس همراه بود، گفت: " بازی واقعاً حساسی بود چرا که تا حدودی شرایط پرسپولیس در لیگ برتر خوب نیست و ما در حال حاضر اولین هدف‌مان جام حذفی است و می‌خواهیم در این مسابقات قهرمان شویم. البته در لیگ برتر هم قطعاً برای حضور در بالای جدول خواهیم جنگید. "

وی ادامه داد: " حساسیت بازی با ملوان آنقدر زیاد بود که اگر می‌باختیم دیگر چیزی برای ارائه نداشتیم و قطعاً شرایط سنگینی داشتیم و حتماً این مسئله باعثناراحتی هواداران‌مان می‌شد. البته در بازی با سایپا من در استادیوم نبودم اما شنیدم که هواداران علیه بازیکنان شعار دادند اما باور کنید که بازیکنان پرسپولیس با همه توان در بازی‌ها حاضر می‌شوند. "

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص عملکردش در بازی مقابل ملوان در حالی که بابک حاتمی مصدوم شده بود و او به عنوان بازیکن جایگزین به زمین آمد، تصریح کرد: " درباره عملکردم خودم نمی‌توانم صحبت کنم و دیگران باید در خصوص بازی من حرف بزنند اما هرچه باشم باید سعی کنم بهتر از این‌ها بازی کنم. بعد از بازی البته برانکو حرف خاصی به من نزد اما بازیکنان به من تبریک گفتند و گفتند که خوب بازی کردی. "

انصاری درباره حاشیه‌هایی که از ابتدای فصل برای او ساخته شده بود، افزود: " باور کنید از ابتدای فصل فشار زیادی تحمل کردم و نمی‌دانم چرا این همه فشار روی من بود. البته کاری به حاشیه‌ها نداشتم و فقط تمرین کردم تا بتوانم خودم را به مربی نشان دهم. البته نمی‌دانم که مربیان از عملکردم راضی هستند یا نه اما قطعاً منتقدان و تحلیلگران می‌توانند نظر بهتری در خصوص من ارائه دهند. "

مدافع شماره ۱۵ پرسپولیس درباره دیدار این هفته پرسپولیس مقابل تراکتورسازی خاطرنشان کرد: " فکر می‌کنم در همه بازی‌ها به جز سایپا و پیکان بازی‌های فوق‌العاده‌ای انجام دادیم و قطعاً اگر بازیکنان دقت بیشتری داشته باشند می‌توانیم گل‌های زیاد بزنیم و همه حریفان را شکست دهیم. "

وی در پایان با درخواست از رسانه‌ها مبنی براینکه در کار خبری صداقت داشته باشند، خاطرنشان کرد: " در این مدت با هیچ رسانه‌ای صحبت نکرده‌ام اما متأسفانه برخی رسانه‌ها از قول من مصاحبه‌های خیالی نوشتند. من در این مدت نشان دادم که هیچ علاقه‌ای به حاشیه‌ها ندارم و از رسانه می‌خواهم که مصاحبه خیالی از قول من ننویسند. "