حنیف عمران‌زاده پس از دیدار استقلال و نفت گفت: نفت تیم خوب و پرمهره‌ای است و مربی خیلی خوبی دارد. دو فصل پشت سر به این تیم باخته بودیم و به همین دلیل در این بازی استرس داشتیم. خدا را شکر کارهایی که کادر فنی از ما خواست را انجام دادیم و سه ا متیاز حساس این بازی را گرفتیم.

وی در خصوص پاس نشدن چک‌های بازیکنان استقلال گفت: من که چکی نگرفتم اما بازیکنانی که چک گرفته بودند ۵۰ درصد از مبلغ چک به حساب‌هایشان واریز شد. ما در استقلال به خاطر پول بازی نمی‌کنیم خود من ۷ سال است که به خاطر پیراهن استقلال بازی کردم و هیچگاه ما نه اعتصاب کرده و نه می‌کنیم. شما در این ۷ سال گذشته اعتصابی از ما دیده‌اید؟ بازیکنان ما معرفت دارند و معرفتی بازی می‌کنند.

عمران‌زاده در پاسخ به این پرسش که پس در مواقعی که پول ندارید چه می‌کنید تصریح کرد: وقتی پول نداریم یک کاری می‌کنیم! خوشبختانه در این فصل همه پول گرفتند و کادر فنی پول نگرفته بودند که امروز هم مقداری به حساب آنها واریز شد. اگر مشکلاتی هم وجود دارد مربوط به بازیکنان قدیمی تیم است که از فصول گذشته طلب دارند. امیدوارم مسئولان باشگاه فکری کنند تا مطالبات قدیمی‌ها نیز پرداخت شود.