تیم فوتبال چلسی شب گذشته(چهارشنبه) برای اولین با از ۲۳ آگوست(اول شهریور) که وست‌برومویچ را در هفته سوم لیگ برتر انگلیس را در خانه این تیم شکست داد، طعم پیروزی را چشید. شاگردان ژوزه مورینیو موفق شدند در ورزشگاه استمفوردبریج، میهمان خود مکابی(نماینده رژیم اشغالگر قدس) را با نتیجه ۴ بر صفر شکست دهند تا بلکه از بحرانی که اخیراً دچارش شده‌اند، خارج شوند.

مورینیو که تیمش در پنج هفته سپری شده از لیگ برتر تنها یک پیروزی و یک تساوی کسب کرده است، پس از پیروزی مردانش برابر مکابی گفت: من حس پیروز شدن را فراموش کرده بودم. خیلی وقت بود که نبرده بودیم. حس خوبی است. پنالتی که ما در این بازی از دست دادیم، محک بزرگی بود، چون زمانی که همه چیز علیه شما پیش می‌رود، کار سخت می‌شود. به همین دلیل من فکر می‌کنم که این پیروزی برای برای محک خوردن شخصیت تیم ما خوب بود. من از عملکرد تیم و نتیجه بازی راضی‌ام.

مورینیو ادامه داد: بیدار شدن از خواب در صبح روز بعد از یک شکست، تمرین کردن بعد از آن شکست و آماده شدن برای دربی و بازی برابر آرسنال همه و همه اتفاقات تلخی بود که می‌توانست رخ دهد، اگر ما برابر مکابی هم می‌خواستیم ببازیم. تیم ما هجومی‌تر بازی کرد، چه با توپ، چه بدون آن. زمانی که تیم توپ را از دست داد، واکنش بازیکنان برای پس گرفتن آن واقعاً خوب بود. آنها بلافاصله پس از مرتکب شدن یک اشتباه، سعی در جبران آن داشتند.

آقای خاص در پایان گفت: من می‌دانم که شما(خبرنگاران) چه فکر می‌کنید. حتماً با خودتان می‌گویید که حریف ما بارسلونا یا بایرن مونیخ نبوده است، اما حریف ما تیمی بود که آمده بود کار را برای ما سخت کند، اما ما کارمان را بسیار خوب انجام دادیم.