به نقل از سایت گل، پاریسی‌ها در نخستین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه دو بر صفر مقابل مالمو سوئد به برتری رسیدند.

آنخل دی‌ماریا در دقیقه ۴ و ادینسون کاوانی ۶۱ برای پاری سن ژرمن گلزنی کردند تا تیمشان را در این دیدار خانگی به پیروزی برسانند. لوران بلان در این زمینه گفت: دی‌ماریا در حال نزدیک شدن به دوران اوج فوتبالش است. او خیلی دیر به اردوی ما ملحق شد و البته آسیب دیده هم بود. فکر می‌کنم کار درستی انجام دادیم که او را خیلی زود به بازی گرفتیم تا از نظر فیزیکی به مرز آمادگی برسد. البته بدون شک به او استراحت‌هایی هم خواهیم داد زیرا می‌دانیم آنخل به آن نیاز دارد. او اکنون باید در رقابت‌های زیادی شرکت کند و به حضورش نیاز داریم. درست است که تا پایان این دیدار او را در زمین نگه نداشتم ولی بدون شک همه تماشاگران، توانایی‌های دی‌ماریا را در مقابل دروازه حریف دیدند. او کیفیت بالای فوتبالی خودش را نشان داد و همچنین می‌تواند گل‌ها و پاس‌ گل‌های زیادی هم در طول فصل داشته باشد. در این مورد با آنخل حرف زدم و گفتم که می‌تواند گل‌های زیادی بزند. البته او گفت که نمی‌تواند قول گل‌های زیاد را بدهد ولی من فکر می‌کنم این توانایی را دارد.

وقتی دی‌ماریا در دقیقه ۸۴ جایش را به ازکوئل لاوتزی داد، ‌ به شدت مورد تشویق هواداران حاضر در ورزشگاه پارک دو پرنس قرار گرفت. بلان در این زمینه هم گفت: از اینکه آنخل تا این حد مورد تشویق هواداران قرار گرفت، تعجب کردم. او نمایش خوبی داشت و بازی هم به شکلی فوق العاده برای ما پیش رفت. نخستین دیدار در لیگ قهرمانان اروپا همواره مهم است. همه چیز درست همانطور که می‌خواستیم بود. بازی مهمی بود و وقتی در آن توانستیم سه امتیاز کامل را کسب کنیم، با خیالی آسوده‌تر به بازی‌های آینده فکر می‌کنیم. از تماشای بازی شاگردانم لذت بردم.