ملت ایران: تیم فوتبال ستاره های جهان قرار است در دیداری دوستانه در روز جمعه به مصاف تیم ستارگان ایران برود. روبرتو کارلوس، ستاره برزیلی به همراه میشل سالگادو، ستاره اسپانیایی این تیم بامداد امروز و زودتر از سایر نفرات وارد تهران شدند.

این دو بازیکن بامداد امروز از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) و در بین استقبال اصحاب رسانه وارد کشورمان شدند. سایر بازیکنان تیم ستاره‌ها قرار است فردا وارد ایران شوند.

*سالگادو و کارلوس با تشویق شدید حاضران در فرودگاه وارد سالن تشریفات شدند. با حضور دو ستاره برزیلی و اسپانیایی تمامی صحبت‌ها و هماهنگی‌های قبلی از بین رفت و ازدحام زیادی دور این دو ستاره به وجود آمد.

شلوغی سالن و بی نظمی که به وجود آمده بود با تعجب کارلوس و سالگادو همراه شد. البته این بی نظمی کارلوس را کمی عصبانی هم کرده بود. این دو نفر سریعا بهع اتاق ویژه فرودگاه رفتند. ازدحام جمعیت کار را برای خبرنگاران سخت کرده بود.

* جامعه حمایت از بیمارن ام اس به کارلوس و سالگادو گل دادند. نشان حمایت از بیماران ام اس به دو بازیکن داده شد. همچنین دو شال نارنجی توسط مدیرعامل باشگاه هنرمندان به این دو اهدا شد.

*مهران قدرتی مدیرعامل جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام خمینی برای حضور خبرنگاران و برگزاری مراسم استقابل همکاری بسیار زیادی کردند و شرایط را به بهترین شکل برای برگزاری این مراسم مهیا کردند.

* حدود ۳۰ بیمار ام اس و مدیرعامل جامعه حمایت از بیماران ام اس در مراسم استقبال از کارلوس و سالگادو حاضر شدند.