دایی باعثمحرومیت یک داور دیگر شد! بعد از اینکه دو سال پیش علی دایی به عنوان سرمربی پرسپولیس بحثغش کردن داور بازی به سمت سپاهان را مطرح کرد و در نهایت منجر به محرومیت محسن قهرمانی شد، بعد از بازی صبا و گسترش هم بحثمحرومیت بابک وسیله‌بر را مطرح کرد و از کمیته اخلاق خواست که مثل خانزاده این داور را هم محروم کنند! بعد از بازی صبا هجمه سنگینی علیه بابک وسیله‌بر داور بازی صبا و گسترش راه افتاد و صبایی‌ها در مصاحبه‌ای مدعی شدند که این داور به تماشاگران فحاشی کرده است. در شرایطی که علی دایی از قضاوت این داور هم به شدت ناراحت بود، در کنفرانس مطبوعاتی خود به فحاشی این داور نسبت به تماشاگران اشاره کرد و در نهایت از کمیته اخلاق خواست که او را محروم کنند! این خواسته دایی استارتی شد برای بازشدن پرونده اخلاقی وسیله‌بر در کمیته اخلاق. در همین راستا محمدزاده رییس کمیته اخلاق این داور را فراخواند.

روز گذشته گویا بابک وسیله‌بر به کمیته اخلاق رفت. پیگیری‌های لازم در این زمینه انجام شد و بعد از گفت‌وگو با این داور مشخص شد که او از کوره در رفته و پاسخ تماشاگران را داده است. مسوولان کمیته اخلاق هم با اعتراف این داور از کمیته داوران خواستند که او را محروم کنند. کمیته داوران هم تصمیم گرفت به این داور دیگر بازی ندهد و بابک وسیله‌بر تا پایان فصل محروم شد. البته وسیله‌بر سال آخر داوری خود را سپری می‌کند و در فصل جاری باید از داوری خداحافظی می‌کرد اما این خداحافظی اجباری نمی‌تواند برای او خوشایند باشد. پرونده وسیله‌بر بسته شد و با بسته شدن این پرونده، دایی در محرومیت دو داور لیگ برتر نقش اساسی را ایفا کرد.

قهرمانی و وسیله‌بر دو داوری هستند که به دلیل اعتراض دایی و خواسته‌اش از مسوولان انضباطی محروم شدند. به این ترتیب این مربی تاکنون دو داور را حذف کرده است و داوران دیگر لیگ باید مراقب باشند که قربانی سوم نباشند. شاید برای آنها هم سوت زدن در بازی‌هایی که علی دایی مربی آنها است، فرجام خوشی نداشته باشد!