قرار است بازی خیریه تیم منتخب ستارگان دنیا و ستارگان فوتبال ایران ۱۰۰ هزار نفر را به ورزشگاه بکشاند. ترتیب‌دهندگان این مسابقه بسیار امیدوارند با حضور چهره‌هایی چون فیگو، روبرتو کارلوس، بودو ایلگنر، ویتوربایا، سالگادو، فرناندو هیرو، پاتریک کلایورت و… تماشاگران زیادی را به ورزشگاه بکشانند اما هر چقدر که تیم منتخب ستارگان جهان پر و پیمان و کامل به نظر می‌رسد، این طرف تیم ستارگان فوتبال ایران هر روز آب می‌رود. هر چند در این تیم چهره‌های غیرفوتبالی مثل احسان علیخانی، محسن تنابنده و رضا عطاران هم دیده می‌شود و البته اولی خیلی زود اعلام کرده نمی‌تواند مقابل منتخب دنیا به میدان برود، از بین چهره‌های فوتبالی هم شناخته‌شده‌ترین‌ها به احتمال زیاد در این مسابقه حضور نخواهند داشت.

علی کریمی که کمتر سعی می‌کند در محافل شلوغ حضور داشته باشد و فقط سال قبل در بازی خیریه برای سرطانی‌ها حضور داشت به احتمال فراوان به خاطر رودررو نشدن با علی دایی در این مسابقه حاضر نخواهد شد. علی دایی هم که درگیر صبا و اردوی آماده‌سازی تیمش در تعطیلات خواهد بود به احتمال فراوان به خاطر حضور علی پروین در رأس تیم ستارگان در این مسابقه حاضر نخواهد بود. هر چند دایی سال قبل در تیم منتخبی کنار پروین بازی کرد اما بعد از آن با سلطان فاصله گرفت. البته دایی قصد دارد با تیم منتخب پیشکسوتان در بازی ۸ شهریور به اتریش هم برود و شاید رویارویی با ستاره‌ها او را به بازی ۶ شهریور هم بکشاند بخصوص اگر کریمی در این مسابقه حاضر نشود و بحثآشتی‌کنان زوری پیش نیاید.

اما جالب‌ترین اتفاق مربوط به عابدزاده است. گلر محبوب سابق تیم ملی و پرسپولیس که اخیرا از آمریکا به ایران برگشته جایی اعلام کرده ۲۰ میلیون تومان می‌گیرد تا در این مسابقه حاضر باشد و از آنجایی که بعید به نظر می‌رسد برگزارکنندگان مسابقه فوق این پول را به او بدهند به نظر می‌رسد حضور عقاب در تیم ستاره‌ها منتفی است و این دیدار یکی از چهره‌های معتبر و محبوبش را از دست خواهد داد.