علی خسروی درباره انتقادات خود از برنامه ۹۰ اظهار داشت: من به عادل فردوسی پور علاقه دارم و معتقدم او همواره در این سال ها هوای مظلومان فوتبال را داشته است. با این وجود رویه ای که عادل در برنامه شب گذشته در قبال محسن قهرمانی اعمال کرد در تضاد با سیاست های همیشگی اش بود.

وی ادامه داد: فردوسی پور داستان بازی معروف سپاهان و پرسپولیس را دوباره جراحی کرد. او مرتب می پرسید که موضوع آن بازی چه شد و به کجا رسید که دوباره قهرمانی به قضاوت بازگشته است.

پیشکسوت داوری فوتبال خاطرنشان کرد: آقای فردوسی پور به سن شما قد نمی دهد اما نسل ما سعید کنگرانی ها را می شناسد که روزی فیلم آنچنانی بازی کرد و پس از انقلاب شکوهمند اسلامی در یک فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخت. گذشته به گذشته برمی گردد و اینکه مرتب بخواهیم در آن کندوکاو کنیم حاصلی ندارد.

وی ادامه داد: من مانده ام کلیپی که از قهرمانی پخش شد دیگر چه بود. او در صحنه هایی که انتخاب شده بود شرایط خاصی داشت و مشخص شد حداقل ۱۲ کیلو اضافه وزن دارد. من فکر می کنم کار قهرمانی با پخش این کلیپ برای آینده سخت شد.

خسروی افزود: من شب گذشته انتقاداتی را نسبت به ۹۰ در یکی از صفحات اجتماعی بیان کردم که اتفاقا هواداران عادل نسبت به من موضع گرفتند. برای مثال یک دختر خانم ۹ ساله انواع و اقسام توهین ها را به من انجام داد در حالی که صحبت من فنی بود و همه می دانند رابطه ام با عادل به امروز و دیروز برنمی گردد و ریشه در سال های دور دارد. من به او علاقه دارم اما از آنجا که می دانم این شخصیت برجسته رسانه ای دشمنان زیادی دارد به عنوان یک دوست گلایه هایم را مطرح می کنم. حالا اگر این گلایه ها باعثشود سالی دو بار حضور در ۹۰ را هم از دست بدهم این دو صندلی ارزانی اساتید گرامی آقایان مرادی و میرزابیگی.