امیر حسین صادقی در خصوص آخرین شرایط تیمش قبل از دیدار مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: شرایط خوبی داریم. فکر می کنم که در یک ماه اخیر تمرینات خیلی منظمی را داشتیم. ما در این دوبازی به حق خودمان نرسیدیم چونحتی در همین بازی مقابل نفت مستحق کسب برد بودیم. امیدوارم بتوانیم در بازی مقابل گسترش فولاد که اولین بازی خانگی ما است سه امتیاز را کسب کنیم.

وی درباره شرایط خودش ادامه داد: شرایطم بد نیست. تمرینات خوبی را در این باره پشت سر گذاشتم. باید بگویم شرایطم نسبت به گذشته که در استقلال بودم خیلی بهتر است.

مدافع تیم صبا در خصوص کارکردنش با دایی تصریح کرد: کارکردن با دایی جذابیت خاص خودش را دارد. من دوست دارم هر روز تجریبات جدیدی را کسب کنم و هر روز بهتر از قبل باشم. ایشان مربی بسیار سخت گیری است و من هم دوست دارم در کنار چنین مربیانی کار کنم.

صادقی درباره اینکه آیا نتایج استقلال را دنبال می کند یا خیر بیان داشت: مگر می شود نتایج استقلال را دنبال نکنم؟ استقلال تیم خودم بوده و نتایجش برایم مهم است. امیدوارم امسال سال خوبی را پشت سر بگذارد.

مدافع صبا درباره اینکه آیا مالک جدید صبا پرداختی به بازیکنان داشته یا خیر اذعان داشت: بله. ایشان مقداری از قراردادها را پرداخت کرده اند و قرار است در این هفته هم این روند ادامه داشته باشد.

صادقی درباره اینکه این هفته در بازی مقابل گسترش فولاد تقابلی با همبازیان گذشته خود در تراکتورسازی دارد گفت: مهدی کیانی، مرتضی اسدی، محمد ابراهیمی از بهترین دوستان من در سال حضورم در تراکتورسازی بودند. ما با یکدیگر هم باشگاهی بودیم و یک فصل خوب را در کنار یکدیگر سپری کردیم. در مورد اینکه شما گفتید تقابل باید بگویم تقابل فقط در دربی وجود دارد که آن هم خدا را شکر من امسال در دربی حضور ندارم.(با خنده)

مدافع صبا در پایان گفت: شرایط تیم صبا عوض شده است. یعنی ۷۰ درصد تیم دچار تغییر شده است و ما برای موفقیت نیاز به زمان داریم.