به نقل از آ اس، فرناندو تورس که در اصل بازیکن باشگاه میلان ایتالیا به شمار می‌رود و به شکل قرضی در اتلتیکو مادرید اسپانیا بازی می‌کند، با جدیت بسیار بالایی در تمرین‌های روخی بلانکو حضور پیدا کرده، به شکلی که روحیه او مورد توجه دیگو سیمئونه قرار گرفته است.

تورس ۳۱ ساله در زمان حضور در ترکیب تیم چلسی به یک بازیکن متوسط و نیمکت‌نشین بدل شده بود که ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی ترجیح داد او را به باشگاه میلان بفروشد.

او در میلان نیز موفق نبود و در نهایت در پنجره نقل و انتقال‌های زمستانی فصل گذشته با امضای قرارداد قرضی راهی تیم دوران کودکی خود یعنی اتلتیکو مادرید شد تا زیر نظر هم‌تیمی پیشین خود توپ بزند.

دیگو سیمئونه در این مورد گفت: فرناندو در شرایط بدنی بسیار خوبی قرار دارد. او می‌داند که برای قرار گرفتن در ترکیب اتلتیکو باید خوب کار کند. با توجه به این که در تابستان جاری جکسون مارتینز و لوچیانو ویتو را به ترکیب تیم اضافه کردیم، کار او برای قرار گرفتن در ترکیب تیم سخت‌تر شده است و من با روحیه‌ای از او سراغ دارم می‌دانم که می‌تواند در رقابت‌ با سایر مهاجمان موفق شده و بیش از فصل گذشته در ترکیب تیم ما به میدان برود.

فرناندو تورس در طول دیدارهای پیش‌فصل موفق شده بود دو گل مقابل تیم‌های اوویدو و شانگهای به ثمر برساند. به علاوه این که در طول بازی‌ها، بنا به دستور سیئونه بیشتر به خط دفاعی کمک می‌کند. تحرک او از دوران حضور در ترکیب اتلتیکو بیش از پیش شده است.