علیرضا محمد در خصوص شکست راه‌آهن مقابل سایپا اظهار داشت: در هفته ابتدایی لیگ ما بازی بسیار دشواری مقابل فولاد داشتیم که خدا را شکر توانستیم یک امتیاز از آن را کسب کنیم در بازی با سایپا هم احساس کردم بازیکنانمان به خاطر شرایط سختی که در دیدار مقابل فولاد داشتیم از لحاظ بدنی تخلیه شده بودند.

وی ادامه داد: در بازی مقابل سایپا می‌توانستیم خیلی بهتر عمل کنیم اما به هر حال به خاطر اینکه دیر تمرینات خود را آغاز کردیم زمان نیاز داریم که به شرایط آمادگی برسیم. روی خلاقیت جواد نکونام ما بازی را به سایپا واگذار کردیم.

بازیکن راه آهن در مورد اینکه فرهاد کاظمی از عملکرد بازیکنان راضی نبوده گفت: سرمربی تیم حق دارد که چنین انتقادهایی انجام بدهد حق مسلم سرمربی است که به بازیکن تذکر بدهد تا آنها بتوانند بهترین شرایط را در زمین داشته باشند.

محمد در مورد نیمکت نشینی‌اش گفت: من در بازی با فولاد سه دقیقه بازی کردم و در دیدار مقابل سایپا هم ۴۰ دقیقه به میدان رفتم به هر حال این تشخیص فرهاد کاظمی بوده، من شرایط آمادگی خوبی در تمرینات دارم و احساس می‌کنم شرایطم مناسب است اما فرهاد کاظمی تشخیصش بهتر است و او متوجه می‌شود که چه زمانی از بازیکنان استفاده کند من هم هیچ اعتراضی به این موضوع ندارم.

وی در مورد دیدار مقابل تراکتورسازی تصریح کرد: امیدوارم که بتوانیم بازی خوبی مقابل این تیم به نمایش بگذاریم و دست پر از تبریز بازگردیم ما به زمان نیاز داریم و ۱۰۰درصد پس از هفته چهارم و پنجم به آمادگی خواهیم رسید.