به نقل از رای اسپورت، دیدار سوپرکاپ باشگاه‌های ایتالیا در شانگهای چین بین دو تیم یوونتوس و لاتزیو برگزار شد که در پایان یووه توانست با نتیجه‌ دو بر صفر به پیروزی برسد.

گل‌های این دیدار را ماریو مانژوکیچ ۶۸ و پائولو دیبالا ۷۵ به ثمر رساندند تا یوونتوس را قهرمان کنند.

استفانو پیولی در مورد باخت تیمش در سوپرکاپ ایتالیا اظها‌ر کرد: متاسفانه تنها چیزی که در این تک بازی اهمیت دارد، نتیجه‌ کسب شده است. فکر می‌کنم هر دو تیم در یک سطح بازی کردند. شرایط آب و هوایی و زمین مسابقه بسیار بد بود و باد هم می‌وزید. در میانه‌های بازی می‌دانستم هر تیمی بتواند گل نخست را بزند، پیروز خواهد شد. به هیچ وجه نگران بازی‌های دوستانه پیش فصل نبودم اما در این دیدار همان لاتزیوی خودم را با همان روحیات و خواسته‌ها دیدم. به آینده تیمم اطمینان دارم. هر دو تیم موقعیت‌های گلی را روی دروازه ایجاد کردند. گل نخست یوونتوس روی پاس رو به عقب اشتباه فیلیپه اندرسون بود. شرایط بد زمین مسابقه موجب شد پاس او به مقصد نرسد. البته باید اعتراف کنم که یوونتوس نمایش خوبی داشت و از فضاهای خوبی استفاده کرد.

یوونتوس در فصل نقل و انتقالات تابستانی ماریو مانژوکیچ و پائولو دیبالا را خرید اما بازیکنان جدید لاتزیو خیلی دیر به زمین مسابقه آمدند.

پیولی در این باره هم گفت: بازیکنان جدید تیمم کیفیت بالایی دارند اما چند روز پیش به تیم ما اضافه شده‌اند به همین خاطر باید پیش از این که آنها را در ترکیب قرار دهم به همه چیز فکر می‌کردم. هدف مشخصی در این فصل داریم که برای رسیدن به آن از بازیکنان جدید هم استفاده خواهیم کرد. بیشترین تلاشم را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم در پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا به پیروزی برسیم و راهی مرحله گروهی شویم.

پیولی در ادامه به تمجید از یوونتوس پرداخت. او گفت: یووه تیم بسیار قدرتمند و شایسته پیروزی در این دیدار بود اما بر این باورم لاتزیو در دیدارهای سری A می‌تواند خودش را نشان دهد.

دیدار پلی‌آف لاتزیو مقابل بایرلورکوزن آلمان خواهد بود. پیولی در این باره اظها‌ر کرد: همواره تیم‌های آلمانی بسیار سخت و جنگجو هستند اما تاکید می‌کنم می‌توانیم به هدفی که داریم برسیم.