محمد نوازی ابتدا در خصوص شرایط استقلال، اظهار داشت: بعد از برتری مقابل سیاه‌جامگان ریکاوری خوبی داشتیم و یک روز هم استراحت کردیم. بازیکنان از لحاظ روحی و بدنی شرایط مناسبی دارند و تمرینات جدی تیم هم برای دیدار با ملوان از روز یکشنبه برگزار شده است. از روز گذشته خسرو حیدری و پروپیچ به تمرینات اضافه شدند و امیدوارم مصدومان هم به زودی به ترکیب تیم برگردند.

مربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به دیدار روز جمعه این تیم برابر ملوان تاکید کرد: بازی برای هر دو تیم سخت است، اما باید بگویم که حساسیت خاصی برای ما ندارد و فقط دنبال سه امتیاز هستیم. فکر کنم با توجه به تغییراتی که در هر دو تیم به وجود آمده است شاید در دقایق ابتدایی بازی خوبی را نبینیم ولی در مجموع پیش‌بینی من این است که بازی جذاب و زیبایی را خواهیم دید. ما مقابل ملوان محکوم به برد هستیم، چرا که نمی‌خواهیم در ورزشگاه آزادی امتیاز از دست بدهیم.

وی در مورد برخورد هواداران استقلال با قلعه‌نویی و اینکه چه اتفاقاتی در استادیوم خواهد افتاد، گفت: نمی دانم چه اتفاقاتی می‌افتد و من هم نمی‌توانم به هواداران استقلال خط بدهم که چه کار کنند. قلعه‌نویی نیز مانند تمام مربیانی که در این چند سال در استقلال بوده‌اند برای این تیم زحمت کشیده است و هواداران باید او را تشویق کنند. پرویز مظلومی هم چند وقت پیش به این موضوع اشاره کرد که هیچ حساسیتی در این زمینه وجود ندارد و فوتبال ارزش این را ندارد که دنبال حاشیه باشیم.