قاسم دهنوی درخصوص دیدار دوستانه دو تیم صبا و تراکتورسازی اظهار داشت: من پس از حدود ۲ ماه برای اولین بار روز گذشته پا به توپ شدم و تازه به تمرینات تیم صبا ملحق شدم. هنوز با بازیکنان هماهنگ نشدم و نیاز به زمان دارم.

وی در خصوص شرایط صبا تصریح کرد: این تیم نیاز به زمان دارد و هم‌اکنون زود است بخواهیم در مورد آن صحبت کنیم. مطمئناً تیم روز به روز بهتر خواهد شد؛ هرچند که کار دشواری در پیش داریم.

وی در خصوص دیدار مقابل تراکتورسازی و درگیری در این بازی گفت: بازی سختی بود. تراکتورسازی به‌دلیل جذب بازیکنان سرباز تیم خوبی شده است و این تیم همیشه جزو مدعیان قهرمانی است.

هافبک صبا در خصوص انتخاب این تیم و اینکه مجدداً شاگرد علی دایی شده، گفت: من فقط به خاطر حضور علی دایی به صبا آمدم و انتخاب تیمم به خاطر او بوده و نه خود صبا. دایی مربی شناخته‌شده و بزرگی است و مطمئنم که در صبا هم نتیجه می‌گیرد، همانطور که در پرسپولیس با دایی نایب قهرمان شدیم و چه بسا می‌توانستیم قهرمان هم شویم.

دهنوی در مورد آمادگی‌اش گفت: ۵۰-۴۰ درصد آماده هستم و برای رسیدن به آمادگی کامل نیاز به زمان دارم؛ زیرا مدتی به هیچ عنوان پا به توپ نشده بودم.