به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پس از یک روز استراحت، صبح امروز در نوبت اول، تمرین سنگین و پرفشاری را انجام دادند.

*تمرین قرمزپوشان به هفت بخش کلی تقسیم می‌شد که ۹۰ دقیقه به طول انجامید و اعضای کادر فنی هر یک مسئولیت بخشی از تمرین را بر عهده داشتند.

*تمرین سرخپوشان از ساعت ۹ صبح به وقت محلی و ۱۰ و ۳۰ به وقت تهران آغاز شد. در ابتدا، تی‌هومیر بدنساز تیم، بازیکنان را طبق برنامه خود گرم کرد. مرحله بعدی که برنامه‌ بدنسازی به مدت ۱۵ دقیقه را شامل می‌شد زیر نظر همین مربی انجام شد.

* برانکو ایوانکوویچ بخش سوم تمرین را خود هدایت کرد. در این مرحله بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند که باید روی پرسینگ و تصاحب توپ کار می‌کردند. گروه صاحب توپ هم باید با پاس‌های تکضرب، توپ را بین خود رد و بدل می‌کردند. پس از ۲۰ دقیقه، مرحله چهارم تمرین باز هم زیر نظر تی‌هومیر انجام شد. در این مرحله تمرینات سرعتی در دستور کار بود و بازیکنان باید پا به توپ از میان موانع می‌گذشتند. این تمرینات در حالی دنبال می‌شد که دروازه‌بان‌ها نیز برنامه‌های اختصاصی خود را زیر نظر مربی گلرها دنبال می‌کردند. بخش پنجم تمرین سرخپوشان رقابت تک به تک برای تصاحب توپ بود. بازیکنان در این بخش دو به دو حرکت می‌کردند، پانادیچ توپی را برای آنها می‌فرستاد و یک بازیکن باید با غلبه بر دیگری، توپ را تصاحب کرده و به سمت دروازه شوتزنی می‌کرد.

* بخش ششم تمرین سرخپوشان فوتبال هشت به هشت بود. در این تمرین برانکو ایوانکوویچ بر دو نکته تاکید داشت. آن دو نکته پاسکاری تکضرب و ضربات در چارچوب دروازه بود. پایان بخش تمرین صبح امروز هم به شوتزنی و ضربات ایستگاهی اختصاص داشت.

گفتنی است؛ تیم فوتبال پرسپولیس بعدازظهر امروز از ساعت ۱۷ و ۳۰ به وقت محلی برنامه تمرینی دیگری خواهد داشت.

*همچنین در جریان تمرین صبح روز سه‌شنبه سرخپوشان وقتی رامین رضائیان برای تصاحب توپ و گلزنی تلاش می‌کرد، در برخوردی با مرتضی قدیمی‌پور دروازه‌بان تیم، دچار آسیب‌دیدگی شد. وی پس از برخورد، لحظاتی به کنار زمین منتقل شد اما مشکل پیش آمده جدی نبود و او به جریان تمرینات برگشت.