مدیر برنامه‌های مهاجم ملی‌پوش نایمخن گفت: علیرضا جهانبخش یکی از پرمشتری‌ترین بازیکنان لیگ هلند است.

امیر هاشمی‌مقدم در مورد اینکه یکی از سایت‌های هلندی خبر از حضور علیرضا جهانبخش در فهرست فروش تیم فوتبال نایمخن را داده است، گفت: این تیم چندی پیش یک دفاع چپ بلژیکی به خدمت گرفت و حدود ۲۰ روز است یک هافبک راست از تیم آیندهوون به جمع بازیکنان نایمخن اضافه شده است. ضمن اینکه مربی جدید نایمخن قبلا در تیم امید آیندهوون مربی بود و اینکه نایمخن یک بازیکن برای هافبک راست می‌خواهد، خبر جدیدی نیست.

وی ادامه داد: علیرضا جهانبخش به خاطر عملکرد خوبش دو سال است در لیست فروش نایمخن قرار دارد اما چون با این تیم قرارداد دارد نمی‌تواند تیم هلندی را به اختیار خود ترک کند. البته شاید این موضوع به اشتباه مطرح شده و یا مسئولان نایمخن آن را طور دیگری مطرح کردند چرا که طبیعی است اگر تیم‌ها با قیمت خوبی جهانبخش را بخواهند این بازیکن به فروش خواهد رسید.

هاشمی‌مقدم گفت: جهانبخش یک فصل دیگر با نایمخن قرارداد دارد و اگر بخواهد در این تیم خواهد ماند و کسی نمی‌تواند به او بگوید از نایمخن برو. ما نیز منتظر هستیم تا ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتد چرا که در فصل نقل وانتقالات همه چیز وابسته به هم است.

مدیربرنامه‌های جهانبخش یادآور شد: علیرضا به هیچ وجه در لیست مازاد نایمخن نیست و اینکه می‌گوید بی‌مشتری محسوب می‌شود، حرف درستی نیست اتفاقا جهانبخش یکی از پرمشتری‌ترین بازیکنان لیگ است اما تیم‌ها برای جذب بازیکن منتظر هستند تا تکلیف یکسری مسائل روشن شود ضمن اینکه هنوز زمان زیادی برای نقل و انتقال فوتبال اروپا باقی مانده است.

وی در پایان در مورد اینکه آیا جهانبخش از تیم‌های ایرانی پیشنهاد دارد یا خیر، گفت: هیچ تیم ایرانی به او پیشنهاد نداده و خود ما نیز اصلا تا به حال به این موضوع فکر هم نکرده‌ایم.