مهاجم تیم ملی فوتبال تونس با حضور درتبریز با مسئولان باشگاه تراکتورسازی برای پیوستن به تیم فوتبال این باشگاه به توافق رسید تا جانشین ادینیو در این تیم شود.

حمزه یونس که سابقه بازی در جام یوفا همرا با تیم لودوگورتس بلغارستان را دارد سال گذشته میلادی در دو بازی تیم ملی تونس مقابل تیم های ملی کره جنوبی و بلژیک به میدان رفته است.

این مهاجم ۱۸۶ سانتی متری فصل گذشته به صورت قرضی از تیم پترولول رومانی به تیم بلغارستانی منتقل شد و در ۱۷ بازی این تیم توانست چهار گل به ثمر برساند.

حمزه یونس که سابقه بازی از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۱ در تیم الصفاقسی و ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۲ در تیم الساحلی تونس را در کارنامه خود دارد، طی فصول ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ عضو تیم پترولول رومانی بود و در ۵۲ بازی برای این تیم موفق شد ۳۴ گل به ثمر برساند.

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: این بازیکن می تواند جانشین مناسبی برای ادینیو باشد و ما امیدواریم با عملکرد مثبت خود موجب رضایت باشگاه و هواداران را در فصل آینده فراهم سازد.

ایوب ذوالفقاری با اشاره به مذاکرات باشگاه با مهاجم تونسی، اظهار کرد: این مذاکرات بسیار خوب پیش رفته و حضور او در تیم تراکتورسازی قطعی است.

وی، مدت قرارداد حمزه یونس با تراکتورسازی را یک فصل اعلام کرد و گفت: این مهاجم در حال حاضر در تبریز به سر می برد و با اعضای تیم در اردوی تهران حاضر شده و پس از انجام تست های پزشکی قرارداد رسمی با باشگاه را امضاء می کند.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پس از لغو برنامه اردوی آماده سازی در ترکیه، بعد از ظهر امروز / چهارشنبه / تبریز را به مقصد تهران برای برگزاری اردوی ۱۰ روزه ترک می کند.