مربی پیشین تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان حریف بعدی این تیم در جام جهانی را به هندوانه در بسته تشبیه کرد.

بهزاد داداش‌زاده در مورد صعود تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی پرتغال اظهار داشت: ابتدا باید این صعود را به جامعه ورزش و فوتبال کشورمان تبریک بگویم، هر چند می‌توانستیم با اقتدار به مرحله یک چهارم نهایی صعود کنیم، اما طبق معمول کارمان به اما و اگر کشیده شد.

وی ادامه داد: تمام جذابیت فوتبال ساحلی به غیرقابل پیش‌بینی بودن این رشته است. مثلاً کمتر کسی فکر می‌کرد تیم ایران در حضور اسپانیا و برزیل از گروه خود صعود کند یا تیمی مثل تاهیتی روسیه را شکست دهد و صدرنشین گروهش شود.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان افزود: با توجه به اینکه تا الان با تاهیتی بازی نکرده‌ایم فردا کار سختی مقابل این تیم داریم. با این وجود در این دوره جام جهانی می‌توانیم به جمع چهار تیم نهایی صعود کنیم. باید از این فرصت استفاده کرده و در جمع بهترین‌های جهان حضور پیدا کنیم.

داداش‌زاده در پاسخ به این سؤال که «شانس پیروزی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان مقابل تاهیتی چند درصد است؟»، گفت: نمی‌شود برای این مسئله درصد تعیین کرد، چون تاهیتی برای ما مانند هندوانه در بسته است. هیچکس فکر نمی‌کرد تاهیتی در سومین دوره حضورش در جام جهانی روسیه قهرمان جهان را شکست دهد.

وی تصریح کرد: بزرگ‌ترین مشکل ما مقابل تاهیتی خستگی بازیکنان است. در سه بازی گذشته و در وقت سوم هر بازی بازیکنان با مشکل خستگی روبه‌رو شدند که دلیل این مسئله را نمی‌دانم. به نظر من اگر در بازی با تاهیتی مانند گذشته پیمان حسینی و احمدزاده سرحال باشند می‌توانیم این تیم را شکست دهیم، چون به طرز عجیبی دیگر بازیکنان خسته هستند.