بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای کاپیتانی در پرسپولیس کسی با من صحبت نکرده اما اگر روزی چنین اتفاقی بیفتد به این مسئله افتخار می‌کنم.

امید عالیشاه در خصوص وضعیت بدنی خودش در تمرینات روزهای اخیر پرسپولیس گفت: به هر حال شرایط بدنسازی سخت است و همه بازیکنان تلاش می‌کنند تا بدن‌شان را در فرم ایده‌آل آماده کنند و همه تمرکز ما بازیکنان هم بر روی این مسئله است که از نظر بدنی در شرایط ایده‌آلی قرار بگیریم.

وی درباره شرایط تیم هم ادامه داد: هنوز لیست کامل نشده و با توجه به اینکه شنیده‌ام باشگاه به دنبال جذب چند بازیکن دیگر است امیدوارم این اتفاق بیفتد و بازیکنان مدنظر باشگاه پرسپولیس جذب تیم شوند تا هر چه زودتر بتوانیم با نفرات کامل تمرین کنیم.

بازیکن پرسپولیس درباره اینکه آیا تیم فعلی می‌تواند پاسخگوی نیاز هواداران پرسپولیس در فصل پانزدهم لیگ برتر باشد یا نه، ‌اظهار داشت: به هر حال نفرات تیم خیلی عوض شدند و میانگین سنی پرسپولیس پایین آمده چرا که بازیکنان جوانی جذب تیم شدند و فکر می‌کنم همین نیروی جوانی بتواند به پرسپولیس کمک کند اما به هر حال تجربه هم نیاز است و امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد خیر باشد و به صلاح پرسپولیس.

وی در مورد اردوی پرسپولیس در ترکیه هم اظهار داشت: اول صحبت‌هایم هم گفتم که امیدوارم تیم هر چه زودتر کامل شود و بتوانیم با نفرات کامل راهی ترکیه شویم و آنجا هم چند بازی برگزار کنیم که فکر می‌کنم می‌تواند محک خوبی برای ما باشد.

عالیشاه در پایان درباره اینکه گفته می‌شود او یکی از کاپیتان‌های پرسپولیس در لیگ برتر پانزدهم خواهد بود، افزود: در این باره چیزهایی خوانده‌ام اما بزرگترهای پرسپولیس قطعا کاپیتان خواهند بود. هادی نوروزی، رضا نورمحمدی و محسن بنگر کاپیتان‌های اول تا سوم پرسپولیس هستند اما با خود من کسی در این باره صحبت نکرده است هر چند که اگر روزی این اتفاق بیفتد به آن افتخار می‌کنم.