بارسلونا با جدایی ژاوی هرناندس از این تیم سخت به دنبال جذب پل پوگبا از یوونتوس است، اما اخیراً جوزپه ماروتا، مدیر ورزشی تیم فوتبال یوونتوس از رد پیشنهاد ۸۰ میلیون یورویی بارسلونا برای جذب این هافبک فرانسوی توسط قهرمان فصل گذشته سری A خبر داد. بارسایی‌ها همچنین خواهان به خدمت گرفتن آردا توران از اتلتیکومادرید هستند و حتی مذاکراتی در این زمینه با تیم دوم شهر مادرید داشته‌اند.

آندرس اینیستا در این مورد اظهار داشت: پوگبا بازیکنی است که هر تیم بزرگی دوست دارد او را در ترکیب خود داشته باشد. او بازیکن جوانی است، اما با توجه به استعداد و قدرتی که دارد می‌تواند در تیم‌های بزرگ بازی کند. اگر پوگبا به بارسلونا ملحق شود، استقبال خوبی از او خواهد شد.

هافبک ملی‌پوش آبی‌و‌اناری‌پوشان همچنین در خصوص هافبک ترکیه‌ای روخی‌بلانکو عنوان کرد: توران هم بازیکن بزرگی است که بسیار مستعد و باکیفیت است. اگر آردا هم به بارسلونا بیاید، درست همانند بازیکنان دیگر از او هم استقبال خوبی صورت خواهد گرفت.

اینیستا با اشاره به تمدید قرارداد هم‌تیمی برزیلی‌اش و پیوستن الیکس ویدال از سویا به بارسا اظهار داشت: فوق‌العاده است که دنی آلوز به کارش در بارسلونا ادامه خواهد داد. به نظرم او یکی از بهترین بازیکنان تیم ما بوده است. ویدال هم فصل خوبی داشت و حالا برای تداوم پیشرفت خود به بارسلونا آمده است.

هافبک ۳۱ ساله آبی‌و‌اناری‌پوشان کاتالونیا با اشاره به محرومیت اخیر هم‌تیمی برزیلی‌اش در مسابقات کوپا آمه‌ریکا گفت: کم و زیاد در جریان ماجرا هستم، البته در جریان اتفاقی که در زمین افتاد نه اتفاقاتی که در رختکن افتاد! به هر حال نیمار در حال یادگیری است. او هنوز جوان است.

وی در پایان تأکید کرد: کسی فکرش را نمی‌کرد که ما بتوانیم یک سه‌گانه دیگر را به دست بیاوریم و کسی فکرش را هم نمی‌کند که ما این فصل هم یک سه‌گانه دیگر به سه گانه فصل گذشته‌مان اضافه کنیم، چون کار خیلی دشواری است. با این حال ما بازیکنان و تیمی داریم که برای رسیدن به این هدف تلاش خواهند کرد.