مجمع عمومی فدراسیون فوتبال با دستور کار بررسی حساب‌های مالی و رای گیری برای نائب رییس اول صبح روز دوشنبه ۱۸ خرداد با تاخیر آغاز شده است. علاوه بر اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و علی کفاشیان، محمود گودرزی، وزیر ورزش و نصرالله سجادی هم در محل برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال حاضر شدند.

از حاضران سرشناس حاضر در مجمع می‌توان به علیرضا فغانی اشاره کرد. برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال با اعلام برخی از جزییات پرونده فساد در فوتبال از سوی سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ و حضور وزیر ورزش و جوانان در این مجمع می‌توانست حائز اهمیت باشد.

در این مجمع فدراسیون فوتبال گزارش حساب‌های مالی فدراسیون ارایه شد و برخی از اعضا انتقادهایشان را نسبت به آن وارد کردند. در مجمع امروز فدراسیون فوتبال، محمود اسلامیان با کسب ۵۰ رای و الهه عامری با کسب ۴۵ رای به ترتیب به عنوان نایب رئیس اول و نایب رئیس انتخاب شدند.

رای گیری یک بار برای هر دو نامزد با " بله و خیر " به منزله مخالفت و موافقت صورت گرفت و بعد از آن وزیر ورزش و جوانان، نصرالله سجادی، باران چشمه و نمایندگان هیات‌های فو‌تبا‌ل‌ استان‌های مختلف رای خود را به صندوق انداختند.