در ادامه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس ایران از ساعت ۲۰ میهمان لخویای قطر بود که این دیدار در پایان با برتری سه بر صفر لخویا به پایان رسید. برای لخویا در این دیدار " یوسف ام‌سکنی " در دقیقه ۶۹، " نان تائه هی " در دقیقه ۸۳ و " علی حسن عفیف " در دقیقه ۹۳ گلزنی کردند.

در آغاز بازی، قرمزپوشان لخویا بازی هجومی را در دستور کار خود قرار دادند و سعی داشتند با اتخاذ تاکتیک‌های هجومی روی دروازه پرسپولیس خطرآفرین شوند اما هوشیاری مدافعان پرسپولیس اجازه نداد خطر آنچنانی روی دروازه نماینده ایران خلق کنند. پرسپولیسی‌ها هم روی ضد حملات برنامه ویژه داشتند و توانستند یکی دو فرصت نصفه و نیمه روی دروازه لخویا خلق کنند.

در یکی از این صحنه‌ها که در دقیقه ۱۹ رخ داد، احمدنوراللهی روی پاس خوب مهدی طارمی پشت محوطه جریمه لخویا صاحب یک فرصت خوب شوت‌زنی شد اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه بیرون رفت.

در آغاز نیمه دوم، فشار یاران لخویا روی دروازه پرسپولییس هر لحظه بیشتر می‌شد. پرسپولیس که می‌توانست با کسب یک تساوی به راحتی به دور بعدی صعود کند، یک بازی تدافعی از خود به نمایش گذاشت که در نتیجه آن، در دقیقه ۶۹ این بازی روی اشتباهی که حمیدرضا علی‌عسگر مرتکب شد، یاران لخویا توپ را روی دروازه پرسپولیس ارسال کردند و " یوسف ام‌سکنی " توانست با یک ضربه سر دروازه پرسپولیس را باز کند.

در ادامه، پرسپولیسی‌ها سعی داشتند تا با اتخاذ تاکتیک‌های هجومی دروازه لخویا را تهدید کنند اما در نهایت نتوانستند دروازه این تیم را باز کنند. در دقیقه ۶۹ نیز روی یک صحنه در حالی که پرسپولیسی‌ها برای باز کردن دروازه لخویا درون زمین این تیم بودند، روی یک اشتباه، " نان تائه هی " توپ را در اختیار گرفت و با حرکت به سمت دروازه پرسپولیس با سوشا مکانی تک به تک شد و توانست گل دوم لخویا را به ثمر برساند.

در دقیقه ۹۳ نیز با اشتباه مسلم مایکل اومانا مدافع وسط تیم پرسپولیس، گل سوم لخویا به ثمر رسید.

پرسپولیس امروز با ترکیب سوشا مکانی، مایکل اومانا، علیرضا نورمحمدی، حمیدرضا علی عسگری، محمدرضا خانزاده، محمد نوری(کاپیتان)، احمد نوراللهی، مهرداد کفشگری، امید عالیشاه، هادی نوروزی و مهدی طارمی مقابل لخویا به میدان رفت.