بهرام افشارزاده با بیان این مطلب افزود: امکانات درخواستی قلعه‌نویی را به صورت کامل در اختیارش قرار دادیم و مکتوب کرده‌ایم و اردوهای مدنظر کادر فنی در خارج و داخل هم برگزار شده است.

وی افزود: هیچ کوتاهی ازطرف باشگاه صورت نگرفته و وقتی در ۱۳ بازی که یک بر صفر جلو بودیم نتیجه نمی‌گیریم، یعنی قلعه‌نویی باید آسیب‌شناسی انجام می‌داد. در طول فصل مرتب به قلعه‌نویی گفتیم تیم از نظر قوای‌جسمانی و روانشناس نیازهایی دارد ولی او قبول نکرد و در ادامه نیز شاهد افت تیم بودیم. هر چند بازیکنان ما کوتاهی نمی‌کنند و مصدوم‌هایی هم به خاطر تیم ملی داریم ولی اینها دلیل نمی‌شود نتیجه نگیریم. در مجموع حتما در جلسه فردا دوشنبه هیأت مدیره‌استقلال همه چیز را تصمیم‌گیری خواهیم کرد و این موضوع را به اطلاع عموم خواهیم رساند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا نامه‌ای برای برکناری امیر قلعه‌نویی آماده کرده، گفت: به هیچ عنوان چنین موضوعی صحت ندارد و نمی دانم این مطلب را از کجا مطرح می کنند. من مطالبی را از ابتدای فصل یادداشت کردم و قطعا در جلسه این موضوع ها مطرح خواهد شد و همان طور که اشاره کردم همه چیز را به اطلاع عموم خواهیم رساند.

مدیرعامل باشگاه استقلال ازتغییرات در هیأت مدیره این باشگاه خبرداد و گفت: صاحب‌پناه به دلیل مسافرتی که در پیش دارد جای خود را به مقداد نجف نژاد داد و ایشان در اولین جلسه هیأت مدیره به عنوان رئیس انتخاب خواهد شد.

افشارزاده درباره پرداختی ها به بازیکنان استقلال گفت: فردا یا پس فردا مبالغی که به بازیکنان و کادر فنی داده ایم رااعلام خواهیم کرد و من باید بگویم که روز ۲۸ فروردین به تمامی اعضای کادر فنی به جز قلعه نویی پول دادم. به بازیکنان هم در همان روز مقداری پول پرداخت کردیم که آنها را هم اعلام خواهیم کرد.

افشارزاده در حصوص یارگیری اول فصل تیمش گفت: چیزی که قلعه نویی خواسته بود انجام دادیم و سعی کردیم نفرات لازم او را بگیریم. مثلا از داسیلوا در استقلال اصلا استفاده نشد و هلمکه مجبور شد از ایران برود. به نظر من هیأت مدیره و مدیر عامل تمام کمال همه خواسته های قلعه نویی را پیاده کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا برای فصل آینده تصمیمی گرفته است یا خیر،؟ گفت: به صورت شفاف اعلام کردم و حالا هم می گویم اگر شما مدیر استقلال بودید به خاطر این ۴ بازی مربی را عوض می کردید. آیا این موضوع نتیجه می دهد؟ برای فصل بعد هم ما نمی‌توانیم تصمیم گیری کنیم چون روز ۹ اردیبهشت واگذاری دو باشگاه انجام می شود و ممکن است هیأت مدیره جدید هر تصمیمی بگیرد تا وضع واگذاری روشن نشود نمی توانیم صحبتی انجام دهیم.