اسماعیل عسگریان در مورد وضعیت فولاد خوزستان گفت: شرایط خوبی داریم. ۴-۵ بازیکن ما محروم و مصدوم هستند و باید ببینیم شرایط در دیدار با نفت تهران چطور رقم می‌خورد.

وی افزود: از ابتدای فصل با معضل کمبود بازیکن روبرو بودیم و در این شرایط این محرومیت‌ها و مصدومیت‌ها به معضل تازه‌ای برای ما تبدیل شده است. تلاش می‌کنیم در دیدار با نفت تهران به پیروزی برسیم. می‌دانید نفت تیم بسیار قدرتمندی است و وضعیت خوبی در جدول دارد. با همه احترامی که برای نفت تهران قائل هستیم برای کسب ۳ امتیاز در این مسابقه به میدان می‌رویم.

معاون اجرایی باشگاه فولادخوزستان در رابطه با شکست در دیدار مقابل الهلال عربستان اظهار داشت: ضمن کمبود بازیکن و شرایط خاصی که داریم روز قبل از دیدار مقابل الهلال عربستان مهدی بدرلو را به دلیل مصدومیت از دست دادیم و حتی تعداد بازیکنان نیمکت‌نشین ما به حد نصاب نرسید. در این مسابقه از ۳-۴ بازیکن امید استفاده کردیم و دست کادر فنی خالی بود. مسئولان می‌توانستند در بحثسربازها ما را کمک کنند اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

عسگریان در رابطه با اینکه چرا در بازی قبلی این مجوز صادر شد ولی در بازی رفت با این مسئله مخالفت کردند، خاطرنشان کرد: دلیل این موضوع را نمی‌دانم شاید در بحثخروجی بازیکنان قوانین متفاوت است و این تصمیم را گرفته‌اند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در دیدار مقابل لوکوموتیو تاشکند می‌توانند از بازیکنان سرباز خود استفاده کنند، گفت: مجوزی که صادر شده بود فقط برای دیدار رفت مقابل الهلال عربستان بود. باید رایزنی‌هایمان را انجام دهیم ببینیم آیا این اتفاق می‌افتد یا نه.

معاون اجرایی باشگاه فولادخوزستان در رابطه با اینکه گفته می‌شود باشگاه فولادخوزستان مذاکرات را برای تمدید قرارداد با دراگان اسکوچیچ آغاز کرده است، عنوان کرد: ‌هنوز در این مورد هیچ صحبتی نشده است. از عملکرد کادر فنی راضی هستیم اما هنوز وارد بحثتمدید قرارداد نشده‌ایم.