امیرقلعه نوعی که عصرپنجشنبه در نشست خبری قبل از بازی، پاسخگوی سوولات خبرنگاران در اهواز بود، گفت: بازی این دو تیم همیشه با کیفیت و جذاب بوده و اطمینان دارم که بازی فردا نیز این چنین خواهد بود.

وی اضافه کرد: فولاد خوزستان به معنای واقعی یک باشگاه است، به طوری این باشگاه دارای مدیریت خوب به مدیرعاملی دهکردی، یک سرمربی خوب به نام اسکوچیچ و نیزبازیکنان خوب است.

قلعه نوعی گفت: فولاد خوزستان تیمی است که توپ را از خط دفاع تا حمله بخوبی به گردش در می آورد ضمن آنکه این تیم از مهاجمان سرعتی خوبی بهره مند است.

وی به وضعیت خسرو حیدری که در اردوی اروپا مصدوم شد، اشاره کرد وگفت: ما امروز از پای وی ام. ار. آی گرفتیم که هنوز نظر پزشک دراین مورد اعلام نشده واحتمال دارد حیدری برای مدتی ازفوتبال بدور باشد.

از قلعه نوعی سووال شد چطور حاج صفی دراردوی اروپا مصدوم شد وبه ایران بازگشت داده شد اما خسرو حیدری به ایران بازگرداننده نشد.

وی پاسخ داد از دوسال قبل که تیم ما قهرمان شد رفتارهای ناخوشایندی با تیم ماشد که خود علت آن را نمی دانیم، آیا مساله من هستم یا موضوع چیزدیگری است، وعودت ندادن حیدری را هم دراین ارتباط باید به حساب آورد.

قلعه نوعی بار دیگر به بازی در مقابل تیم فوتبال فولاد خوزستان اشاره کرد و گفت: هدفم دراین بازی ابتدا گل نخوردن است و سپس به گل رسیدن وکسب سه امتیاز است.

تیم فوتبال استقلال تهران در بازی رفت با یک گل مغلوب تیم فوتبال فولاد خوزستان شد.