پیام صادقیان پس از جلسه‌ای که امروز در محل باشگاه برگزار شد گفت: نسبت به آقای درخشان بی‌احترامی نکردم و هیچ‌گاه به خود اجازه نمی‌دهم نسبت به سرمربی تیم توهین و بی‌احترامی کنم و هر تصمیمی از سوی باشگاه و سرمربی را اجرا خواهم کرد.

وی ادامه داد: نمی‌دانم بگویم خوشبختانه یا متاسفانه اما حساسیت زیادی روی من است و هر اتفاقی که به من مربوط باشد سریع پخش می‌شود. من دوست دارم بدون این حاشیه‌ها کارم را دنبال کنم و در این مدت خیلی تلاش کردم.

صادقیان همچنین گفت: مواردی که برای دیگران اصلا به چشم نمی‌آید برای من خبرساز می شود. در این مدت با اینکه خیلی کم بازی کردم مراقب بودم از سوی من حرف یا کاری پیش نیاید تا از آن برداشت نامناسبی شود. مطیع تصمیمات کادر فنی بودم و فقط به این فکر کردم که با تلاش و تمرین بیشتر نظر سرمربی جلب شود.

صادقیان خاطر نشان کرد: خیلی خوب می‌دانم سرمربی حق دارد نسبت به عملکرد بازیکنش راضی نباشد یا اینکه نوع بازی او را نپسندد و اصول حرفه‌ای می‌گوید من به عنوان بازیکن باید برای جلب رضایت کادر فنی تلاش کنم. کاری که در این مدت سعی کردم انجام دهم فقط خدا می‌داند چقدر دوست دارم در بازی‌های باقیمانده این فصل کاری برای تیم خودم انجام دهم و امیدوارم این فرصت را پیدا کنم.

هافبک تهاجمی پرسپولیس درباره اتفاق تمرین روز شنبه تصریح کرد: در بخشی از تمرین با توجه به آنچه در ذات فوتبالم وجود دارد برای دریبل اقدام کردم که آقای درخشان اصلا موافق نبودند و همه چیز در یک لحظه اتفاق افتاد اما این توانایی را در خودم می‌بینم که همان شکلی که گفته می‌شود بازی کنم. همانطور که در بازی نفت مسجد سلیمان تلاش کردم و تصمیم گیری نهایی در مورد مسائل فنی تیم و شیوه بازی با سرمربی است.