درحالی که رئیس جمهور بعد از فوت مادرش، در روزهای مهم عید مدام سر کار بوده و پیگیر مسائل مهم منطقه ای و کشوری چون دور نهایی مذاکرات هسته ای و بحران های سیاسی منطقه ای مثل یمن و حمله عربستانی ها به این کشور، حالا مسئولان گروه رسانه ای دفتر ریاست جمهوری باید گزارش های بدست آمده از پایشی جدید را برای او بفرستند. درحالی که تیم مذاکره کننده به دقت مذاکرات دور نهایی را برای حل مشکل تحریم ها پیش می برد و دکتر روحانی با نوشتن نامه هایی به سران کشورهای مذاکره کننده بر حقوق حقه ملت ایران تاکید می کند، حالا گروهی از او خواسته ای جدید دارند.

خواسته ای که البته به حق است اما شاید در شرایطی اینچنین حتی نباید طرح شود. اینکه آنها می خواهند هر طور هست کارلوس کروش سرمربی تیم ملی در ایران بماند. سرمربی تیم ملی در اعتراض به انچه فشار از سوی مقامات عالی ورزش کشور خوانده قصد دارد بعد از بازی با سوئد از تیم ملی ایران خداحافظی کند و وزارت ورزش ایران هم بارها به عملکرد این مربی انتقاد کرده و حتی وزیر بارها صراحتا اعلام کرده انتخاب مربی برای تیم ملی نباید به رفتار عوامانه ای چون نظر مردم گره بخورد و این تصمیم باید به عهده کارشناسان باشد.

این رفتارها و محبوبیت کروش سبب شده تا جمعیت زیادی این بار دست به دامان رئیس جمهور شوند و هیچ بعید نیست این کمپین جدید به چالشی جدید برای وزارت ورزش بدل شود. حالا آنها ماموریت پیدا می کنند تا دلایل نارضایتی مردم از این جدایی را پیگیری کنند و در نهایت باید تصمیمی اتخاذ کنند که یا حساسیت ها را بیشتر می کند و یا بازگشت از مواضع خودشان است.