ملت ایران: یک فصل بدون جام؛ فصل ۱۳-۲۰۱۲ مطمئنا برای همیشه از یاد مورینیو نخواهد رفت؛ فصلی که با رویای کسب سومین قهرمانی اش در چمپیونزلیگ آغاز شد اما به یک فصل پرحاشیه تبدیل شد که در نهایت بدون جام به پایان رسید.
حالا او با انبوهی از بازیکنان ناراضی روبرو است که چندان علاقه ای به ادامه همکاری ندارند و از سوی دیگر باشگاهی(چلسی) که بی صبرانه در انتظار به خدمت گرفتن اوست. شاید رفتن به چلسی، تصمیم معقول تری به نظر برسد اما فراموش نکنیم که مورینیو ترجیح می دهد که از هر باشگاهی با افتخار جدا شود.
او پیش از این گفته بود که در پایان فصل در مورد رفتن یا ماندن تصمیم گیری خواهد کرد؛ کاری که اکنون باید انجام بدهد. به نظر شما، او باید چه تصمیمی بگیرد؟ خود را برای یک فصل پرحاشیه دیگر در رئال آماده کند یا راهی چلسی شود؟ عملکرد کلی او در رئال را چطور ارزیابی می کنید. آیا او در سانتیاگو برنابئو موفق بود یا خیر. فراموش نکنیم که او سه بار پیاپی رئال را به نیمه نهایی چمپیونزلیگ رساند؛ تیمی که ۸ فصل در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها حذف شده بود. همچنین با او بود که رئالی ها توانستند به سلطه بارسا در لالیگا پایان بدهند و در ۵ روز، دو بار بارسا را از پیش رو بردارند.