تونی اولیویرا امروز بعد از صبحانه ترکیب تیمش برای بازی با الاهلی عربستان را اعلام کرد. برای تراکتور امشب حامد لک درون دروازه می ایستد. او فصل پیش هم در عربستان برابر الاتحاد دروازه بان اصلی تراکتور بود که دیرتر از سایر بازیکنان به خاطر تیم ملی به تیم ملحق شد. طبق معمول بازی های قبلی میرهانی هاشمی و خالد شفیعی دو مدافع وسط تراکتور در این بازی هستند و فردین عابدینی با توجه به مصدومیت محمد ایرانپوریان دفاع راست است. او در بازی قبلی تراکتور برابر الاهلی امارات به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد و انتظار می رود در این بازی هم سمت راست تراکتور را بیمه کند. حبیب گردانی هم بعد از دعوت شدن به تیم ملی انگیزه بالایی دارد تا خودش را ثابت کند و امشب هم دفاع چپ فیکس تراکتور است.

مهدی کیانی که در بازی قبلی برابر راه آهن از بهترین بازیکنان زمین بود در کنار آندرانیک تیموریان دو هافبک نیانی تراکتور هستند که با توجه به تجربه بالایشان می توانند به خوبی وسط زمین را در اختیار داشته باشند.

سامان نریمان جهان و فرشاد احمدزاده پشت سر ادینهو بازی می کنند که هماهنگی خوبی با همدیگر بدست آوردند.

نکته جالب نیمکت نشینی دوباره احمد کامدار است که در چند بازی قبلی پاس های طلایی داده و در بازی قبلی برابر راه آهن هم در دقیقه ۶۵ وارد زمین شد که یک پنالتی گرفت. به نظر می رسد او به ذخیره طلایی تونی تبدیل شده است.