میشل لادروپ گفته بود آمده‌ایم پرسپولیس را ببریم و برگردیم ولی مات شد و باخت و رفت! در روزی که در سرمای گداسوز تهران ۳۰ هزار نفر به آزادی رفته بودند، پرسپولیس بعد از یک نیمه بازی قابل قبول در نیمه دوم گرد و خاک کرد و ۳ گل به لخویای ثروتمند زد تا بردی دلچسب و جانانه را کسب کند.

در نیمه اول پرسپولیس با حرکات عالیشاه و نوروزی تا حد بسیاری لخویا را به عقب راند و در نیمه دوم ۳ گل خوب و دیدنی زد و نشان داد که همین تیم پرمشکل و بی‌تماشاگر(در لیگ ایران) در آسیا می‌تواند حرف‌هایی برای گفتن داشته باشد. دیروز حمایت تماشاگران، حضور ستاره‌های قدیمی پرسپولیس و البته ارنج درخشان و بازی خوب اکثر مهره‌ها نقش پررنگی در پیروزی پرسپولیس داشت و خانواده بزرگ پرسپولیس روز بسیار خوبی را تجربه کرد.

علاوه بر یک برد خوب، پرسپولیس دیروز صاحب تفاضل گل خوبی هم شد و مهمتر اینکه روحیه از دست رفته‌اش را به دست آورد. آنها حتی می‌توانستند گل‌های بیشتری هم بزنند. دیروز بنگر، نوروزی، طارمی و نوری عالی بودند اما از کنار بازی خوب و منطقی گابریل هم نباید بی‌تفاوت گذشت. او در نیمه اول یک فرصت عالی را هدر داد اما در نیمه دوم ۲،۳ پاس طلایی داد و ثابت کرد این یکی خرید درخشان استثنائاً خوب از آب درآمده است.

پرسپولیس ۲ بازی آینده‌اش در آسیا را در خارج از خانه برگزار می‌کند و از تماشاگرانش دور می‌شود اما حتی دو تساوی هم می‌تواند قرمزها را در صدر نگه دارد. تیمی که دیشب دیدیم اگر همیشه همین‌طور بازی کند، مسلماً حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. پرسپولیس در نیمه دوم بازی دیروز چیزی شبیه نیمه دوم دربی بود.