امیر عابدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد پیروزی راه‌آهن مقابل پدیده در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر اظهار داشت: " پیروزی خوبی کسب کردیم و در ۲ روزی که فرهاد کاظمی به راه‌آهن آمده بود توانست تأثیر فراوانی روی تیم بگذارد. پیروزی مقابل پدیده به تیم ما کمک می‌کند اما هنوز اتفاق خاصی رخ نداده و تازه کارمان در لیگ شروع شده است. "

وی ادامه داد: " در مدتی که کاظمی به راه‌آهن آمده تیم از نظر روحی و روانی پیشرفت خوبی کرده است، ‌ تیم در این چند روز از نظر فنی هم پیشرفت داشته است. "

دروازه‌بان راه‌آهن در پاسخ به این سؤال که آیا امکان دارد این تیم در پایان لیگ، به دسته پایین‌تر سقوط کند، خاطرنشان کرد: " خودم اعتقاد دارم در این شرایط نباید کاری به بقیه تیم‌ها داشته باشیم و باید تمرکزمان روی راه‌آهن باشد. اگر همین روند خوب را در آینده ادامه دهیم می‌توانیم از منطقه سقوط فرار کنیم. "

عابدزاده در خصوص حضور پدرش(احمدرضا عابدزاده) در بازی راه‌آهن و پدیده و تأثیر این موضوع روی روحیه او گفت: " تا آغاز بازی نمی‌دانستم پدرم در ورزشگاه حضور دارد اما وقتی متوجه این موضوع شدم بسیار خوشحال شدم، حضور احمدرضا عابدزاده به همه بچه‌ها روحیه داد و من از او ممنون هستم. "

وی درباره آغاز دور جدید تمرینات تیم امید در جزیره کیش اظهار داشت: " با توجه به اینکه بازی‌های انتخابی المپیک در تهران نزدیک است اردویی را در کیش آغاز کرده‌ایم. بازیکنان تیم امید شرایط خوبی در لیگ برتر دارند و برای تیم‌هایشان در لیگ بازی می‌کنند. "

دروازه‌بان تیم امید در خصوص بازی‌های تدارکاتی این تیم پیش از بازی‌های انتخابی المپیک عنوان کرد: " اگر توانستیم بازی‌های تدارکاتی زیادی انجام دهیم به خاطر برنامه ریزی خوب خاکپور و کاشانی بوده است. انجام بازی‌های تدارکاتی پرتعداد حتماً روی عملکرد تیم امید تأثیر می‌گذارد چون هر بازی دوستانه می‌تواند باعثشود اشکالات خود را برطرف کنیم. "