به گزارش Sky Sports، سیتی برای اولین بار در نبود یحیی توره موفق شد استوک سیتی را دو هفته پیش شکست دهد، و اکنون او به منچستر بازگشته است و آماده است برای سیتیزن ها به میدان رود. پیگرینی در مورد بازگشت او گفت:

" باید مطمئن شویم که یحیی همان بازیکنی است که پیش از رفتن او داشتیم. بدون او بازی های زیادی را نبرده ایم ولی مشکلات دیگری هم داریم. بازیکنان دیگری نیز هستند که با تازگی از مصدومیت بازگشته اند و آن ها هم باید به فرم خوب خود برگردند. وقتی آن ها را در کنار یکدیگر قرار می دهید شاید بتوان مشکلات را شرح داد. "

سرمربی شیلیایی سیتی همچنین در مورد بازی با نیوکاسل افزود: " نمی توانیم بیش از این امتیاز از دست دهیم. ولی مهم ترین نکته این است که اگر پیروز شویم، دقیقا به اندازه فصل قبل در همین مقطع امتیاز جمع کرده ایم. نمی توانیم در مورد چلسی فکر کنیم و مهم ترین چیز این است که امتیاز از دست ندهیم و تنها راه برای اینکار، انجام بازی های خوب است. همیشه گفته ام که نیوکاسل تیمی خوب با بازیکنانی خوب است و بازی کردن مقابل این تیم آسان نیست. امیدوارم دوباره فرم خوب خود را در خانه بازیابیم و باید با روحیه بالایی به زمین رویم. "

مانوئل پیگرینی همچنین در مورد ویلفرد بونی که در ژانویه با ۲۵ میلیون پوند به این تیم پیوست گفت: " بونی بازیکنی مهم برای ما است. فردا خواهیم دید که او از ابتدا بازی می کند و یا اینکه از روی نیمکت بازی را شروع می کند. ویلفرد بازیکنی است که در انگلیس تجربه بازی دارد، لیگ برتر و تیم ما را می شناسد و فکر می کنم می تواند به خوبی با تیم ما وفق پیدا کند. او می تواند با آگوئرو، ژکو، یووتیچ، سیلوا و یا هر بازیکن دیگری در ترکیب به میدان رود. "