در حالی که در روزهای گذشته باشگاه لیورپول به راجا ناینگولان از رم و کیتا بالده دیائو از لاتزیو نیز مرتبط شده است، به نظر می رسد هدف اصلی قرمزها برای تابستان و برای پر کردن جای خالی استیون جرارد، میرالم پیانیچ هافبک رم خواهد بود. پیانیچ هدف شماره یک برندان راجرز است و او خیلی زود برای پیش بردن مقدمات این انتقال دست به کار شده است.

روز پنج شنبه دیلی میل تائید کرد که: راجرز برای زمینه سازی انتقال میرالم پیانیچ از رم به لیورپول، راهی ایتالیا شده است. همچنین سایت میرر دیروز نوشت: راجرز مذاکراتی را با والتر سابیانی مدیر ورزشی رم در سفر به ایتالیا انجام داده است. این سایت همچنین قیمت مد نظر رم برای پیانیچ را ۳۷ میلیون پوند دانست. این بازیکن دستمزدی معادل ۱۶۰ هزار پوند را در آنفیلد خواستار است.

این در حالی است که جیمز پالوتا مدیر عامل باشگاه رم اخیرا در خصوص پرونده انتقال پیانیچ به لیورپول گفت: " ما تاجریم. اگر کسی با رقم احمقانه ای در ذهنش برای چند بازیکن پیش بیاید، مجبوریم به او گوش دهیم. نمی توانیم نه بگوییم. "
در صورتی که انتقال پیانیچ با این مبلغ انجام شود، او با رد شدن از مبلغ انتقال اندی کارول؛ گران ترین بازیکن تاریخ باشگاه خواهد بود. او همچنین بالاترین دستمزد مخابره شده در تاریخ این باشگاه را دریافت خواهد کرد. این بازیکن اهل کشور بوسنی می تواند به پنج زبان، از جمله انگلیسی صحبت کند.